اشتراک گذاری

چرا لپ تاپ ایسر روشن نمی‌شود؟ بررسی دلیل روشن نشدن لپ تاپ ایسر

نگران‌کننده‌ترین حالتی که ممکن است برای برخی از کاربران لپ تاپ ایسر به وجود بیاید، زمانی است که این دستگاه روشن نمی‌شود. اگر شما هم با چنین مشکلی در لپ تاپ ایسر مواجه شده‌اید اما مطمئن هستید که لپ تاپ شما به محافظ برق متصل بوده است و دچار نوسان برق نشده است و از همه مهم‌تر دچار ضربه‌خوردگی و آبخوردگی نشده است، نیازی نیست که خیلی نگران باشید.

چرا که در این صورت به احتمال زیاد دلیل روشن نشدن لپ تاپ ایسر مشکلات نرم‌افزاری یا خرابی شارژر و باتری آن است. پس قرار نیست که خیلی توی خرج بیافتید اما اگر لپ تاپ شما دچار نوسان برق یا دچار ضربه‌خوردگی و آبخوردگی شده باشد علت روشن نشدن آن سخت‌افزاری است. به همین دلیل نیاز به عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی دارد. در ادامه تک تک دلایل روشن نشدن لپ تاپ ایسر را بررسی می‌کنیم.

دلیل روشن نشدن لپ تاپ ایسر چیست؟

دلیل روشن نشدن لپ تاپ ایسر

رفع مشکل روشن نشدن لپ تاپ ایسر را به ما بسپارید

بر اساس تمامی عوامل روشن نشدن لپ تاپ که در این مطلب به آن‌ها اشاره کردیم در صورتی که مشکلات سخت‌افزاری اصلی‌ترین دلیل روشن نشدن لپ تاپ ایسر باشند، می‌توانید عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی این دستگاه را به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسر بسپارید. جهت استفاده از خدمات تعمیرات این مرکز علاوه‌بر مراجعه حضوری به یکی از شعبه‌های نمایندگی رسمی ایسر و ارسال لپ تاپ معیوب شده به شعبه مرکزی نمایندگی ایسر، می‌توانید از خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محل استفاده کنید.

برای استفاده از خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محل می‌توانید درخواست خود را در همین وب سایت ثبت کنید. پس از ثبت درخواست شما کارشناس مربوطه به آدرس مورد نظر اعزام شده و لپ تاپ معیوب شده را از شما تحویل می‌گیرد. سپس این دستگاه را به واحد تعمیرات نمایندگی ایسر منتقل کرده و پس از تعمیرات تخصصی آن، لپ تاپ شما را مانند روز اول، بدون هیچ گونه مشکلی در درب منزل به شما تحویل می‌دهد.

2.8/5 (11 امتیاز)