باتری لپ تاپ ایسر

یکی از مهم ترین قطعات لپ تاپ باتری آن است. بدون باتری عملا لپ تاپ قادر به فعالیت صحیح خود نخواهد بود. این قطعه ی قابل شارژ، مسئولیت تامین انرژی لپ تاپ را بر عهده داشته و امکانی را فراهم می کند که لپ تاپ بدون نیاز به برق کار کند. باتری لپ تاپ ایسر نیز این قاعده مستثنی نبوده و از جایگاه ویژه ای در لپ تاپ Acer برخوردار است. از این رو نحوه ی تعمیر باتری لپ تاپ ایسر امر مهمی است که نیازمند مراجعه به مراکز تعمیراتی معتبر می باشد.

بروز مشکل در باتری، علاوه بر اینکه فرآیند شارژ شدن دستگاه را تحت تاثیر قرار می دهد، می تواند در بلند مدت نیز موجب بروز مشکلاتی در سایر قطعات دستگاه گردد. کارشناسان مجرب IT در نمایندگی ایسر، ضمن بهره گیری از پیشرفته ترین ابزارآلات فنی و تجهیزات روز دنیا، باتری لپ تاپ ایسر را طی مراحل ریزبینانه ی عیب یابی تعمیر و یا تعویض می نمایند.

باتری لپ تاپ ایسر

تعمیر مشکلات مرتبط با خالی شدن باتری لپ تاپ ایسر

باتری لپ تاپ ایسر قطعه ی حساسی است که ممکن است طی استفاده ی نادرست  و مداوم از لپ تاپ در حال شارژ و یا نوسانات برق شهری دچار اختلال و خرابی گردد. پیدایش مشکل خالی شدن سریع باتری لپ تاپ ایسر حتی با وجود خاموش بودن لپ تاپ نیز می تواند رخ دهد. دلایل به وجود آمدن چنین مشکلی عموما از سخت افزار لپ تاپ نشات می گیرد. این دلایل سخت افزاری خالی شدن باتری لپ تاپ ایسر در حالت خاموش به تداخلات داخلی مدار شارژ و باتری بر می‌گردد. نمایندگی رسمی ایسر تمامی اختلالات مدارهای مرتبط با شارژ و ساختار باتری لپ تاپ را بررسی کرده و در سطح کیفی بالایی مرتفع می سازد.

تعمیر باتری لپ تاپ ایسر

به طور کلی تعمیر باتری لپ تاپ ایسر مقوله ای تخصصی است که نیازمند به تخصص تعمیرکاران باتجربه دارد. تعمیرکار باید با ساختار انواع باتری های لیتیوم یون (Li-ion) ، نیکل کادمیوم (Ni-Cd)، نیکل متال هیدرید (Ni-MH) ، لیتیوم پلیمری(li-pol) و هوشمند آشنا باشد. چرا که روند کاری هر یک از این  باتری ها متفاوت از دیگری است. گرچه لپ تاپ های امروزی از باتری لیتیوم یون بهره می برند اما سایر باتری های ذکر شده نیز در لپ تاپ های قدیمی ایسر مشاهده می شوند.

پیدایش خطا در هریک از مراحل تعمیر باتری می تواند مشکلات این قطعه را بیشتر کرده و به دنبال آن، زمینه را برای بروز اختلالات جدی تر در سایر قطعات لپ تاپ فراهم نماید. نمایندگی رسمی ایسر با استفاده از دانش به روز کارشناسان خود به تعمیر باتری لپ تاپ ایسر می پردازد. توجه به پارامترهای استاندارد و ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی از ویژگی های بارز سیستم کاری این نمایندگی است.

تعویض باتری لپ تاپ ایسر

گاهی احتمال دارد آسیب وارده بر باتری لپ تاپ ایسر در حدی باشد که  جهت رفع مشکلات ناشی از خرابی باتری راهی جز تعویض آن وجود نداشته باشد. با جایگزین کردن باتری با یک نمونه جدید، توان تازه ای به لپ تاپ داده می شود. مهم ترین نکته در هنگام تعویض باتری لپ تاپ ایسر این است که این قطعه باید با یک نمونه ی اورجینال جایگزین شود.

باتری های تقلبی کیفیت لازم برای کار در  لپ تاپ را نداشته و ممکن است باعث بروز مشکلات جدی در قطعات دیگر سیستم شوند. از طرفی عملیات تعویض باید توسط افرادی پدید آید که قبلا بارها این کار را انجام داده اند. شکل گیری فرآیند تعویض باتری لپ تاپ ایسر توسط تعمیرکاران مبتدی می تواند موجب آسیب قطعات داخلی لپ تاپ شود. خاطرنشان می نماییم که تعویض باتری لپ تاپ ایسر در نمایندگی مجاز ایسر تحت نظر کارشناسان مجرب و با نمونه ی اورجینال مشابه انجام می شود.

تعمیرات لپ تاپ ایسر همراه با گارانتی

نمایندگی لپ تاپ ایسر مجموعه ای فوق تخصصی است که به تعمیر و بازیابی انواع لپ تاپ های موجود در بازار می پردازد. خدمات تخصصی این مرکز دارای هیچ گونه محدودیتی نبوده و کلیه ی اختلالات سیستماتیک لپ تاپ های قدیم و جدید را در بر می گیرد. خاطرنشان می نماییم که توجه به فاکتورهای استاندارد و ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی از اولویت های اصلی سیستم کاری نمایندگی لپ تاپ ایسر می باشد. این امر تجربه ی استفاده از دستگاه هایی بی نقص را برای کاربران به دنبال دارد.

Rate this post

مطالب مرتبط

فهرست