تعمیر لپ تاپ ایسر

تعمیر لپ تاپ ایسر با توجه به حضور نسبتاً گستردۀ این محصول در بازارهای داخلی کشور، ادعای بسیاری از مراکز موجود در سطح کشور است. لیکن آنچه که شما کاربران گرامی -پیش از تحویل لپ‌تاپ خویش به هریک از این مراکز- می‌بایست به آن توجه داشته باشید. کسب اطمینان از مجاز و استاندارد بودنِ مرکز ارائه‌دهنده خدمات تعمیر لپ تاپ ایسر است.

هوشمندی کاربر در حین مراجعه به یک مرکز و توجه به پارامترهای مذکور، سبب می‌گردد تا از وقوع پیشامدهای ناگوار –نظیر خرابی کامل دستگاه به سبب تعمیر در یک مرکز غیرمجاز- پیشگیری گردد.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر، به صورت ویژه بر ترمیم این محصول متمرکز شده است. این مرکز به پشتوانه کادر فنی مجرب خود، مدعی ارائه تخصصی ترین خدمات تعمیر لپ تاپ acer به کاربران می باشد. کارشناسان مجرب آی تی که در این نمایندگی فعالیت می کنند، با دانش فنی بالای که دارند انواع مشکلات ریز و درشت این محصول را در اسرع وقت برطرف نموده و به کاربران در مورد عدم بازگشت مجدد مشکل، اطمینان خاطر می دهند.

انواع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری در مرکز تعمیر لپ تاپ ایسر بررسی شده و به شکل حرفه ای و تخصصی ترمیم می گردد. تعویض قطعات نیز در این مرکز با استفاده از قطعات اورجینال انجام می شود و به این ترتیب، می توان از کیفیت عملکردی محصول پس از تعمیر نیز اطمینان کامل داشت. گفتنی است برای تعمیر نرم افزاری لپ تاپ در نمایندگی ایسر، از به روز ترین برنامه های روز دنیا استفاده می شود.

تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسر

تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسر

خدمات ارائه شده در تخصصی‌ترین مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسر منحصر به اشکالی خاص نیست و کلیه سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با این دستگاه را شامل می‌گردد. در بخش زیر به برخی از تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با این دستگاه که با حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ Acer قابل دریافت است اشاره خواهد شد.

تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسر

جریان کشیدگی، قطعه سوختگی، تغییر حالت خازن، سوختگی اسلات‌های حافظه، خرابی اسلات‌های AGT و PCI و … همه از عواملی هستند که موجب خرابی و آسیب‌دیدگی مهم‌ترین قطعه از لپ تاپ یعنی مادربرد آن می‌شوند. اما از کجا باید بفهمیم که مادربرد لپ تاپ با مشکل روبه‌رو شده است؟ درواقع یکی از رایج‌ترین مواردی که نشان می‌دهد مادربرد لپ تاپ با مشکل روبه‌رو شده است زمانی است که پاور لپ تاپ را می‌زنید تا سیستم را روشن کنید؛

در حالی که چراغ لپ تاپ روشن می‌شود و فن آن شروع به کار می‌کند، صفحه نمایش روشن نمی‌شود و بعد از 10 الی 15 ثانیه هیچ صدایی از هارد دیسک لپ تاپ شنیده نمی‌ شود. این حالت نشان می‌دهد که مادربرد لپ تاپ شما با مشکل روبه‌رو شده است و نیاز به تعمیر دارد. تخصصی‌ترین مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسر، نمایندگی لپ تاپ ایسر است که پیشنهاد می‌کنیم درصورت بروز هرگونه مشکلی در لپ تاپ ایسر به این مرکز مراجعه کنید.

تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسر acer

تعمیر فن لپ تاپ ایسر:

اگر فن لپ تاپ مورد سرویس قرار نگیرد و دائماً در فضاهای آلوده مورد استفاده قرار گیرد، به تدریج قدرت تهویه هوای درون لپ تاپ را از دست می دهد و از کار می افتد. این اتفاق در نهایت سبب خرابی فن شده و تعمیر آن را ضروری می‌سازد.

در هر حال اگر فن لپ تاپ ایسر شما نیز در طول روزهای اخیر دچار مشکل و خرابی گشته است می‌توانید با مراجعه به مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسر و حضور در پارت تخصصی تعویض و تعمیر فن لپ تاپ، سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایید. کلیه خدمات ارائه شده، از جمله خدمات مرتبط با تعمیرات لپ تاپ از جمله تعمیر فن لپ تاپ در این مرکز مشمول گارانتی و ضمانت است.

تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ ایسر:

عموماً تشخیص اینکه ال سی دی لپ تاپ ایسر نیاز به تعویض کامل یا تعمیر جزیی دارد با استفاده از یک مانیتور خارجی صورت می گیرد. برای این کار می توان لپتاپ را به یک مانیتور خارجی از طریق پورت VGA لپتاپ متصل کرد. اگر لپتاپ شروع به کار کرد و مانیتور وصل شده به آن روشن شد بدان معناست که مشکل تنها مربوط به صفحه نمایش است و بنابراین باید صفحه نمایش را با LCD جدید جایگزین کرد.

اگر صفحه نمایش لپتاپ مشکی باقی ماند و یک تصویر کم‌نور در LCD لپتاپ مشاهده شد ممکن است اینورتر لپتاپ خراب باشد که به آسانی قابل جایگزین است. اگر خطوط مواج در صفحه نمایش خارجی نشان داده می‌شود احتمالا مشکل مربوط به مادربرد ‌باشد. توجه داشته باشید که انجام این مراحل بهتر است توسط کارشناسان تعمیرات لپ تاپ ایسر انجام شود و کاربران عادی از انجام این روش‌ها خودداری نمایند.

تعمیرات کارت گرافیک لپ تاپ ایسر:

عیب یابی تخصصی کارت گرافیک لپ تاپ، نقشی بسزا در تشخیص درست اشکال پیش آمده در این قطعه و در نتیجه تعمیر صحیح آن دارد. از اینرو در مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسر، بر این مرحله –مرحله عیب یابی- و طی صحیح آن تأکید ویژه‌ای می شود.

برخی از موارد ابتدایی در عیب یابی کارت گرافیک لپ تاپ عبارتند از: اطمینان از قرارگیری صحیح کارت گرافیک در Slot مربوطه، تمیز بودن اینترفیس کارت گرافیک، اطمینان از سالم بودن و درستی کارکرد فن، اطمینان از نبود برخی ایرادات نرم افزاری در سیستم عامل نظیر آپدیت درایور و دیگر تنطیمات مرتبط با کارت گرافیک، بررسی لحیم سردی پورت‌های خروجی کارت گرافیک لپ تاپ و اطمینان از سالم بودن این بخش، چک و بررسی قطعات SMD روی بورد و … .

تعمیر کارت شبکه لپ تاپ ایسر:

کارت شبکه لپ تاپ ایسر نیز همچون سایر قطعات تعبیه شده در این محصول، گاه دچار خرابی شده و عملکرد لپ تاپ را با اشکال مواجه می‌سازد. همانگونه که می‌دانید خرابی‌های پیش آمده در کارت شبکه لپ تاپ، منجر به عدم برقراری ارتباط با شبکه‌های اینترنت و تجهیزات ارائه‌دهنده خدمات شبکه نظیر مودم و .. می‌گردد.

البته بد نیست بدانید که به طور کلی کارت شبکه لپ تاپ، اصولاً چیزی برای خراب شدن ندارد و معمولاً یا اتصالات آن مشکل پیدا می‌کند و یا مشکل از سیستم عامل است. از همین رو خرابی‌های پیش آمده در کارت شبکه لپ تاپ ایسر، با اندک دستکاری در قطعات دستگاه و تنظیمات آن، قابل رفع است مگر آنکه خرابی پیش آمده حاد و شدید باشد.

تعمیرات فلت لپ تاپ ایسر:

خوشبختانه خرابی فلت لپ تاپ نیز از آن دست اشکالاتی است با تعویض یا تعمیر این بخش از دستگاه قابل رفع است و این مسئله –یعنی نیاز به تعمیر یا تعویض فلت- بسته به نظر کارشناس تعمیر لپ تاپ دارد. یکی از نشانه‌های خرابی فلت لپ تاپ بروز مشکل No-Boot در لپ تاپ است.

مشکل No-Boot در لپ تاپ زمانی رخ می دهد که لپ‌تاپ ظاهراً روشن بوده و حالت نرمال دارد اما تصویری در آن مشاهده نمی‌شود. در چنین مواردی کارشناسان تعمیر فلت لپ تاپ ایسر به کنترل سیگنال‌های خروجی گرافیک پرداخته و پس از بررسی نتایج، جهت تعمیر این بخش از دستگاه اقدام می‌نمایند.

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ ایسر:

کلیه تعمیرات و سرویس‌های نرم افزاری مرتبط با انواع لپ تاپ ایسر نیز با حضور در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسر قابل دریافت است. نصب و ارتقاء انواع سیستم عامل ها بر روی لپ تاپ، ارتقا و آپگرید لپ تاپ در نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر، نصب و ارائه تمامی درایورهای لپ تاپ، نصب و فروش انواع آنتی ویروس و فایروال اورجینال با قابلیت آپدیت از اینترنت، بازیابی و ریکاوری اطلاعات از دست رفته لپ تاپ،

نصب انواع نرم افزارهای جانبی (تخصصی و غیر تخصصی)، بکاپ گیری از اطلاعات دستگاه و ذخیره آن، نصب استوریج های مختلف (اکسترنال و اینترنال) و … برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های نرم افزاری مرتبط با انواع لپ تاپ است که متقاضیان می‌توانند با حضور در مرکز تخصصی تعمیرات لپ‌تاپ Acer از آنها بهره‌مند گردند.

تعمیرات کیبورد لپ تاپ ایسر:

در صورتی که کیبورد لپ تاپ ایسر شما به هر دلیل –ریختن مایعات بر روی آن، افتادن شی سنگین و … – دچار خرابی و شکستگی شده است، می‌توانید با حضور در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسر تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با بهسازی و تعمیر مشکلات کیبورد لپ تاپ را دریافت نمایید.

تعمیرات کیبورد ارائه شده در این مرکز منحصر به نوعی خاص نیست و کاربران انواع کیبوردهای لپ تاپ می توانند با حضور در این مرکز، نسبت به رفع مشکلات کیبورد لپ تاپ خویش اقدام نمایند. در این مرکز تخصصی‌ترین تعمیرات و سرویس‌های مرتبط با انواع کیبورد -تعمیرات کیبورد بی‌سیم، تعمیرات کیبورد طبی، تعمیرات کیبورد نورانی، تعمیرات کیبورد کوچک و تعمیرات کیبورد بازی- ارائه می گردد.

تعمیر لپ تاپ ایسر و دیگر واحدهای تعمیرات ایسر

خدمات تعمیر ارائه شده در این مرکز محدود به دستگاهی خاص نیست و دربردارندۀ تمامی تجهیزاتی است که در کمپانی ایسر تولید می‌گردند. هدف نهایی مرکز تعمیر لپ تاپ ایسر ترمیم و تعمیر قطعات معیوب لپ‌تاپ‌ها است؛ از این‌رو حتی‌الامکان از تعویض قطعات اورجینالِ دستگاه خودداری می‌گردد تا دستگاه کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد.

اما از سویی دیگر در صورتی که میزان نقص دستگاه بالا بوده و نیاز به تعویض برخی قطعات باشد، به شما این اطمینان را می‌دهیم که قطعات جایگزین شده در مرکز تعمیر لپ تاپ از بالاترین سطح کیفی برخوردار باشند. دیگر واحدهای تعمیرات ایسر در بخش زیر معرفی می گردند.

نمایندگی ایسر

خدمات واحد تعمیر لپ تاپ ایسر

خدمات واحد تعمیرات لپ تاپ محدود به مورد خاصی نیست و تمامی اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه را شامل می گردد. برخی از خدمات واحد تعمیر لپ تاپ ایسر عبارت است از:

 • بررسی همه جانبه هارد از نظر صحت سیلندر و مکانیک هارد لپ تاپ ایسر
 • خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض صفحات نمایش اعم از LCD و LED انواع لپ تاپ ایسر
 • ترمیم و تعمیر هارد دیسک لپ تاپ ایسر وایو (مکانیکی و الکترونیکی)… سیلندر، برد، رفع بدسکتور
 • بازیابی اطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک
 • تعمیرات و بازیابی باتری انواع لپ تاپ ایسر وایو (تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه و.. )
 • تعمیر تخصصی انواع شارژر لپ تاپ ایسر (آداپتور لپ تاپ ایسر)
 • تعمیرات کی‌بورد و تعویض کی‌بورد انواع لپ ‌تاپ (نوت بوک)
 • تعمیر و تعویض وایرلس و بلوتوث انواع لپ تاپ ایسر
 • تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسر
 • نصب نرم‌افزارهای سازگار با ساختار لپ تاپ ایسر
 • نصب ویندوز، درایورها و کلیه نرم‌افزارهای عمومی و تخصصی لپ تاپ ایسر
 • بررسی همه جانبه‌ قطعات الکترونیکی و تعویض آنها در صورت لزوم
 • به‌روز رسانی انواع بایوس لپ تاپ ایسر و نیز گشایش قفل لپ تاپ ایسر
 • بررسی همه جانبه‌ی صفحه نمایش لپ تاپ ایسر به منظور پیشگیری از سوختگی پیکسل یا ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات های‌ولتاژ و …
 • گشایش و به‌روز رسانی انواع پسورد بایوس و هارد در لپ تاپ ایسر
 • تعمیر و ترمیم شکستگی در ناحیه‌ لولا و قاب و نیز تعویض قاب انواع لپ تاپ ایسر

تعمیر لپ تاپ ایسر

اخبار لپ تاپ ایسر و دیگر خبرها

تعمیر لپ تاپ ایسر در این مرکز به دست مهندسان جوان زبده و کارآزموده و با بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر انجام می‌پذیرد. تعمیر لپ تاپ ایسر -اعم از تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری- در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می‌پذیرد که به دلیل طی دوره‌های تخصصی و بین‌المللی، مهارت تعمیر لپ تاپ ایسر را با بهترین کیفیت و به بهترین نحو دارا هستند.

شما کاربران گرامی می توانید اخبار لپ تاپ ایسر و دیگر خبرها را از طریق فضای زیر پیگیری نمایید.

مقالات لپ تاپ ایسر و دیگر مقالات

کلیه سرویس‌های نمایندگی ایسر به دست کارشناسانی انجام می‌پذیرد که ضمن دارا بودن مدارک دانشگاهی، با حضور در دوره‌های تخصصی و بین‌المللی دانش فنی مورد نیاز را کسب نموده‌اند. نکته شایان ذکر در باب هر دو بخش -فروش و تعمیر- آن است که شما مشتریان گرامی می‌توانید تخصصی‌ترین اطلاعات موجود در هر دو  زمینه را (نظیر شیوه‌‌های صحیح استفاده از دستگاه، جدیدترین دستگاه‌های ایسر عرضه شده به بازارهای جهانی، ویژگی‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری هر یک از دستگاه‌های ایسر و…) از کارشناسان حاضر در نمایندگی ایسر کسب نمایید.

هزینه‌های اخذ شده در نمایندگی ایسر بر اساس نرخ‌نامۀ مصوب بوده و مبلغ مذکور پیش از هرگونه اقدامی، به صاحب دستگاه اعلام می‌گردد. مقالات لپ تاپ ایسر و دیگر مقالات از طریق بخش زیر قابل دسترسی است.

انواع لپ تاپ ایسر و دیگر محصولات ایسر

کارشناسان ما در مرکز تعمیر لپ تاپ ایسر با معرفی و عرضه هر تبلت جدید از سوی این کمپانی پیشرو و محبوب به بررسی و واکاوی آن پرداخته و به استخراج ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آن می پردازند. این کار منجر به تدوین جدیدترین متدهای تعمیر و سرویس لپ تاپ گشته و سبب می گردد تا لپ تاپ های معیوب به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت تعمیر و ترمیم شوند. انواع لپ تاپ ایسر و دیگر محصولات از طریق فضای زیر معرفی خواهند گشت.

سوالات متداول تعمیرات ایسر

مرکز تعمیرات ایسر در راستای پیاده‌سازی اصول مشتری‌مدار خویش، واحد ارتباط با مشتریان را جهت بررسی عملکرد کارشناسان تعمیر و ارائه مشاوره های مورد نیاز درباره هر یک از محصولات ایسر راه‌اندازی نموده است. شما مشتریان گرامی می توانید پرسش های خود درباره عیوب هریک از دستگاه های ایسر و شیوه های تعمیر هر یک از آنها با ما در میان گذاشته و از این راهرو ما را در ارتقاء سطح کیفی تعمیرات ایسر یاری کنید. کادر پشتیبانی مرکز تعمیرات ایسر با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامی پرسش‌های شما خواهد بود.

بعلاوه شما هموطنان گرامی می‌توانید از طریق ارتباط و تماس با این مرکز، درخواست خود را مبنی بر حضور کارشناسان تعمیر و سرویس تعمیرات ایسر در محل مورد نظرتان ثبت نمایید. سوالات متداول تعمیرات ایسر در بخش زیر پاسخ داده خواهد شد.

برآورد هزینه تعمیر در مرکز تعمیر لپ‌ تاپ ایسر

 • مدت زمان مورد نیاز جهت تعمیر و بازیابی لپ تاپ ایسر
 • نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات معیوب در حین عملیات تعمیر
 • میزان پیچیدگی عملیات تعمیر لپ تاپ ایسر
 • تخصصی یا عمومی بودن عملیات تعمیر
 • نیاز یا عدم نیاز به افزودن برخی از قطعات به دستگاه در حین تعمیر

عیب یابی و رفع مشکلات لپ تاپ ایسر

 • تعمیرات فوق‌تخصصی انواع درایوهای نوری لپ تاپ ایسر (رفع مشکلات مکانیکی و الکترونیکی)
 • تعمیر لپ تاپ ایسر در بخش گرافیکی و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیگ لپ تاپ ایسر (VGA)
 • تعمیر و تعویض انواع مودم لپ تاپ ایسر
 • بازیابی اطلاعات لپ ‌تاپ با دستگاه PC3000
 • رفع مشکلات مدار باک شارژر، گرافیگ، چیپ شمالی و جنوبی و … .
 • رفع مشکلات مدار SOUND  و مدار LAN
 • رفع مشکلات مدار RTC و  مدار  CLOCK
 • رفع مشکلات مدار POWERING
 • بررسی و کنترل اجزای رایانه شامل: اتصالات، منبع تغذیه و کابلهای اتصال
 • بررسی و کنترل فن‌ها و درایوهای نوری
 • کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی مادربرد
 • کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی کارت گرافیک، مودم، پاور و…
 • روغن‌کاری کلیه فن‌ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک
 • گردگیری کلیه منافذ ورودی هوا به داخل لپ تاپ ایسر
 • انجام تنظیمات تخصصی جهت بهینه‌سازی و افزایش سرعت نرم‌افزارهای کاربردی در لپ تاپ ایسر
 • رفع مشکلات مدار PWM و مدار تأمین‌کننده ولتاژ CPU

تعمیر لپ تاپ ایسر

نمایندگی ایسر

نمایندگی ایسر جهت ارائه هر چه تخصصی تر خدمات به کاربران خویش، پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا را در اختیار کادر فنی و کارشناسان حاضر در این مرکز قرار داده است و در تلاش است تا با رفع نواقص و اشکالات مطرح شده از سوی کاربران و مشتریان گرامی بالاترین سطح کیفی خدمات را به آنان ارائه نمایند.

با توجه به پرفروش بودن برخی تولیدات ایسر نظیر لپ تاپ ها، تبلت ها، آل این وان و تبلت های ایسر، بخش عمده فعالیت نمایندگی ایسر بر ارائه خدمات مرتبط با این محصولات متمرکز گشته است و کاربران این تولیدات می توانند با مراجعه به نمایندگی ایسر تخصصی ترین خدمات مورد نیاز را دریافت نمایند.

تعمیر قطعات لپ تاپ ایسر

تعمیر هارد دیسک لپ تاپ ایسر (  مکانیکی و الکترونیکی ) ،  سیلندر ، برد ، رفع بدسکتور ، بازیابی اطلاعات / تست سلامت انواع هارد دیسک / تعمیر فوق تخصصی انواع درایو های نوری لپ تاپ ایسر ( رفع مشکلات  مکانیکی و الکترونیکی ) /

تعمیر باتری لپ تاپ ایسر ( تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه و …) / باز کردن قفل ( Bios ) انواع لپ تاپ ایسر یا به اصطلاح برداشتن پسورد بایوس و همچنین بروز رسانی انواع بایوس لپ تاپ ایسر ( نوت بوک ایسر ) / نصب ویندوز  ، درایورها و کلیه نرم افزارهای عمومی و تخصصی

/ تعمیر مودم لپ تاپ ایسر و تعویض انواع مودم لپ تاپ ایسر (Modem ) / تعمیر گرافیگ لپ تاپ ایسر و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیگ لپ تاپ ایسر(VGA) / ارائه خدمات تخصصی تعمیر LCD لپ تاپ ایسر ، تعمیر LED لپ تاپ ایسر و تعویض  LCD و LED لپ تاپ ایسر ( نوت بوک ایسر ) /تعمیر شارژر لپ تاپ ایسر ( آداپتور لپ تاپ ایسر ) /

 تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسر و تعویض کیبورد انواع لپ تاپ ایسر ( نوت بوک ایسر ) / تعمیر وایرلس لپ تاپ ایسر ، تعمیر بلوتوث لپ تاپ ایسر و تعویض وایرلس و بلوتوث انواع لپ تاپ ایسر ( wifi , bt ) / تعمیر لولای شکسته لپ تاپ ایسر ، تعمیر قاب شکسته لپ تاپ ایسر و همچنین تعویض قاب و لولای شکسته انواع لپ تاپ ایسر

خدمات تعمیر لپ تاپ ایسر ارائه شده در نمایندگی ایسر

تعمیرات کی‌بورد و تعویض کی‌بورد لپ تاپ ایسر / تعمیر و تعویض وایرلس و بلوتوث در واحد تعمیر لپ تاپ ایسر / بررسی و کنترل اجزای رایانه شامل: اتصالات، منبع تغذیه و کابلهای اتصال  /بررسی و کنترل فن‌ها و درایوهای نوری / کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی مادربرد در واحد تعمیر لپ تاپ ایسر /

 کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی کارت گرافیک، مودم، پاور و… / روغن‌کاری کلیه فن‌ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک / تعمیرات و بازیابی باتری انواع لپ‌تاپ ایسر (تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه و.. )

 گردگیری منافذ ورودی هوا به داخل لپ‌تاپ ایسر در بخش تعمیر لپ تاپ ایسر / تعمیر و ترمیم شکستگی در ناحیه‌ لولا و قاب و نیز تعویض قاب در بخش تعمیر لپ تاپ ایسر / بررسی همه جانبه هارد از نظر صحت سیلندر و مکانیک هارد لپ‌تاپ ایسر /

 خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض صفحات نمایش اعم از LCD و LED انواع لپ‌تاپ ایسر / ترمیم و تعمیر هارد دیسک لپ‌تاپ ایسر (مکانیکی و الکترونیکی) / تعمیرات تخصصی انواع شارژر لپ‌تاپ ایسر/  بازیابی اطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک درواحد تعمیر لپ تاپ ایسر /

تعمیر لپ تاپ ایسر

تعمیر لپ تاپ ایسر

تعمیر لپ تاپ ایسر در این مرکز به دست مهندسان جوان زبده و کارآزموده و با بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر انجام می‌پذیرد. تعمیرات لپ تاپ ایسر -اعم از تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری- در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می‌پذیرد که به دلیل طی دوره‌های تخصصی و بین‌المللی، مهارت تعمیر لپ تاپ ایسر را با بهترین کیفیت و به بهترین نحو دارا هستند.

دوره‌های تخصصی مذکور با حضور اساتید بین‌المللی، در سیکل‌های شش ماهه و در راستای به‌روز رسانی دانش فنی و تخصصی کارشناسان تعمیر برگزار می‌گردند. دوره‌های برگزار شده در دو حوزه «تعمیرات سخت‌افزاری لپ تاپ ایسر» و «تعمیرات نرم‌افزاری لپ تاپ ایسر» برگزار می‌گردند و تنها ویژه کارمندان و کارشناسان همین مرکز می‌باشند.

تعمیرات لپتاپ ایسر

سرویس کامل سخت افزاری و نرم افزاری انواع لپ تاپ ایسر در واحد تعمیر لپ تاپ ایسر

 • تست کامل قطعات الکترونیکی و در صورت لزوم تعویض آنها ( مقاومت ها / خازن ها / دیود ها / ترانزیستور ها / فت  ها و … )
 • تست کامل هارد از لحاظ سلامت سیلندر و مکانیک هارد در تمامی لپ تاپ های ایسر ( نوت بوک های ایسر )
 • تست کامل فرکانس های مختلف و ولتاژگیری از کلیه قطعات الکتریکی جهت اطمینان از تقسیم جریان صحیح و رفع اشکالات
 • بروزرسانی و باز کردن انواع پسورد بایوس و هارد در صورت امکان لپ تاپ های ایسر ( نوت بوک های ایسر )
 • بررسی و کنترل کلیه اجزای رایانه شامل : اتصالات ، فن ها ، درایوهای نوری ، منبع تغذیه و کابلهای اتصال
 • کنترل ولتاژ کلیه مدارهای الکترونیکی مادربرد ، کارت گرافیک ، مودم ، پاور و غیره
 • روغن کاری کلیه فن ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک
 • تخلیه گرد و غبار از کلیه منافذ ورودی هوا به داخل لپ تاپ ایسر
 • انجام تنظیمات کلیه نرم افزارهای موجود جهت هماهنگی بیشتر با اجزای لپ تاپ
 • انجام تنظیمات تخصصی جهت بهینه سازی و افزایش سرعت نرم افزارهای کاربردی در لپ تاپ ایسر
 • تست کامل LCD و LED جهت جلوگیری از سوختگی پیکسل ، ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات مختلف High Voltageو …

تعمیرات لپتاپ Acer

واحد تعمیرات ایسر در نمایندگی ایسر

تعمیر لپ تاپ ایسر / تعمیر نوت بوک ایسر / تعمیرات لپ تاپ ایسر / تعمیرات نوت بوک ایسر / تعمیرگاه لپ تاپ ایسر / تعمیرگاه نوت بوک ایسر / خدمات پس از فروش لپ تاپ ایسر / خدمات پس از فروش نوت بوک ایسر /

نمایندگی تخصصی لپ تاپ ایسر / نمایندگی تخصصی نوت بوک ایسر / تعمیر تخصصی لپ تاپ ایسر / تعمیر تخصصی نوت بوک ایسر / تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسر / تعمیرات تاچ پد لپ تاپ ایسر / تعمیرات تاچ پد نوت بوک ایسر / تعمیرات سخت افزاری نوت بوک ایسر/ تعمیر لب تاپ ایسر

تعمیر لپ تاپ ایسر / تعمیر نوت بوک ایسر /  تعمیرات لپ تاپ ایسر / تعمیرات نوت بوک ایسر / تعمیر لپتاپ ایسر / تعمیرات لپتاپ ایسر / تعمیر لب تاپ ایسر / تعمیرات لب تاپ ایسر / تعمیر لبتاپ ایسر / تعمیرات لبتاپ ایسر /تعمیر لپ تاپ ایسر /

تعمیر نوت بوک ایسر /  تعمیرات لپ تاپ ایسر / تعمیرات نوت بوک ایسر / تعمیر لپتاپ ایسر / تعمیرات لپتاپ ایسر / تعمیرات لب تاپ ایسر / تعمیر لبتاپ ایسر / تعمیرات لبتاپ ایسر / تعمیر سخت افزاری لپ تاپ ایسر / تعمیر سخت افزاری نوت بوک ایسر

تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسر

تعمیرات تخصصی نوت بوک ایسر / تعمیرگاه تخصصی لپ تاپ ایسر / تعمیرگاه تخصصی نوت بوک ایسر / تعمیر اسپیکر لپ تاپ ایسر / تعمیر اسپیکر نوت بوک ایسر / تعمیرات اسپیکر لپ تاپ ایسر / تعمیرات اسپیکر نوت بوک ایسر / تعویض اسپیکر لپ تاپ ایسر /

تعویض اسپیکر نوت بوک ایسر / تعمیر تخصصی اسپیکر لپ تاپ ایسر / تعمیر تخصصی اسپیکر Laptop ایسر / تعمیرات تخصصی اسپیکر لپ تاپ ایسر / تعمیرات تخصصی اسپیکر نوت بوک ایسر / تعویض تخصصی اسپیکر لپ تاپ ایسر / تعویض تخصصی اسپیکر نوت بوک ایسر / ارتقاء لپ تاپ ایسر / ارتقاء نوت بوک ایسر

تعمیر DVDWR لپ تاپ ایسر / تعمیر DVDWR نوت بوک ایسر / تعمیرات DVDWR لپ تاپ ایسر / تعمیرات DVDWR نوت بوک ایسر / تعویض DVDWR لپ تاپ ایسر / تعویض DVDWR نوت بوک ایسر / تعمیر دی وی دی رایتر لپ تاپ ایسر / تعمیر دی وی دی رایتر نوت بوک ایسر /

تعمیرات دی وی دی رایتر لپ تاپ ایسر / تعمیرات دی وی دی رایتر نوت بوک ایسر / تعویض دی وی دی رایتر لپ تاپ ایسر / تعویض دی وی دی رایتر نوت بوک ایسر / تعمیر تاچ پد لپ تاپ ایسر / تعمیر تاچ پد نوت بوک ایسر

دیگر خدمات تعمیرات لپ تاپ ایسر

انجام تنظیمات تخصصی جهت بهینه‌سازی و افزایش سرعت نرم‌افزارهای کاربردی در لپ‌تاپ ایسر / تعمیرات فوق‌تخصصی انواع درایوهای نوری لپ‌تاپ ایسر (رفع مشکلات مکانیکی و الکترونیکی) / تعمیر لپ‌تاپ ایسر، در بخش گرافیکی و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیگ لپ‌تاپ ایسر (VGA) / تعمیر و تعویض انواع مودم لپ‌تاپ ایسر / تعویض انواع چیپ ( Northbridge , Southbridge , VGA ) / رفع مشکلات مدار SOUND  و مدار LAN /

 رفع مشکلات مدار RTC و  مدار  CLOCK / رفع مشکلات مدار POWERING / رفع مشکلات مدار PWM و مدار تأمین‌کننده ولتاژ CPU / رفع مشکلات مدار باک شارژر، گرافیگ، چیپ شمالی و جنوبی / تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسر ( مادربرد نوت بوک ایسر )  به صورت فوق تخصصی / نصب نرم‌افزارهای سازگار با ساختار لپ‌تاپ ایسر / نصب ویندوز، درایورها و کلیه نرم‌افزارهای عمومی و تخصصی لپ‌تاپ ایسر /

 بررسی همه جانبه‌ قطعات الکترونیکی لپ تاپ ایسر و تعویض آنها در صورت لزوم / به‌روز رسانی انواع بایوس لپ‌تاپ ایسر / گشایش قفل لپ‌تاپ ایسر / بررسی همه جانبه‌ی صفحه نمایش لپ‌تاپ ایسر، به منظور پیشگیری از سوختگی پیکسل یا ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات های‌ولتاژ و …  /گشایش و به‌روز رسانی انواع پسورد بایوس و هارد در لپ‌تاپ ایسر

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+