اشتراک گذاری

نمایندگی ایسر در اصفهان

نمایندگی ایسر در راستای مشتری مداری و احترام به حقوق مشتریان، اقدام به ارائه خدمات به شهرستانی‌های عزیز کرده است. نمایندگی ایسر در اصفهان نمونه‌ای از این خدمت ارزنده است. هرگونه خدمات مرتبط با لپ تاپ، آل این وان، مانیتور، تبلت و پروژکتورهای شرکت ایسر، در نمایندگی ایسر اصفهان ارائه می‌شود. اصفهانی‌های عزیز توجه داشته باشند که برای برخورداری از خدمات ایسر باید دستگاه یا قطعه مورد نظر خود را به نمایندگی ایسر در تهران ارسال کنند.

این موضوع سبب شده است تا علاوه بر تهران، دیگر شهرستان‌ها نیز بتوانند از مسیری مشخص، با نمایندگی ایسر ارتباط برقرار کنند. شما با ارسال دستگاهتان به این نمایندگی از تمام مزایایی که در نمایندگی ایسر عرضه می‌شود بهره‌مند می‌شوید. بنابراین درخصوص تعمیر با کیفیت و استفاده از قطعات اصلی در فرآیند تعمیر دستگاه خود مانند: لپ تاپ ایسر، پرینتر، پروژکتور، مانیتور و …، آسوده خاطر باشید.

نمایندگی ایسر در اصفهان

چه خدماتی در نمایندگی ایسر در اصفهان ارائه می‌شود؟

در نمایندگی ایسر اصفهان در دو بخش فروش و تعمیر به شما عزیزان سرویس دهی صورت می‌گیرد. اگر قصد خرید محصولات ایسر در اصفهان را دارید می‌توانید به فروشگاه مجاز این شرکت در آنجا مراجعه کرده و یا از طریق تماس با نمایندگی ایسر، محصول خود را سفارش دهید. برای تعمیرات دستگاه، شما باید چند مرحله را طی کنید. ابتدا دستگاه یا قطعه را بسته بندی کنید و همراه آن یادداشتی مبنی بر توضیح ایراد دستگاه بنویسید.

پس از آن طریق نمایندگی ایسر در اصفهان رسید پیگیری ارسال کالا را دریافت کنید. این شناسه به صورت پیامک نیز به تلفن همراه شما نیز ارسال می ‌شود. پس از ارسال کالا، چنانچه نمایندگی آن را دریافت کند پیامکی مبنی بر دریافت دستگاه از سوی نمایندگی برای شما ارسال می کند و فرآیند عیب یابی دستگاهتان آغاز می‌گردد.

نمایندگی acer در اصفهان

پس از تعمیر دستگاه در نمایندگی، چگونه آن را تحویل بگیریم؟

برای دریافت دستگاه تعمیر شده خود نیازی نیست مصافت اصفهان تا تهران را طی کنید. این موضوع نه تنها هزینه زیادی بر شما تحمیل می‌کند بلکه زمان زیادی را نیز از شما می‌گیرد. پس از آنکه کارشناسان ما در نمایندگی ایسر دستگاه شما را دریافت کردند با توجه به یادداشت ارسالی شما، عیب یابی آن را آغاز می‌کنند. فرآیند عیب یابی با استفاده از ابزار دقیقی صورت می‌گیرد تا شما متحمل هزینه بیشتری نشوید.

زمانی که قطعه آسیب دیده ایسر شما مشخص شد با شما تماس گرفته می‌شود و هزینه به اطلاعتان خواهد رسید. آنگاه اگر تمایل داشتید و هزینه را پرداخت کردید، کار تعمیر وسیله شما آغاز می‌شود. دستگاه که تعمیر شد، توسط کارشناس فنی، تست می‌شود تا از سلامت دستگاه و رفع کامل عیب آن مطئمن شویم. با سپری کردن همه این مراحل، دستگاه به آدرس پستی شما که بر روی بسته درج شده است، ارسال می‌شود و می‌توانید آن را درب منزل تحویل بگیرد.

3.2/5 (5 امتیاز)