اشتراک گذاری

آموزش تعمیر شارژر لپ تاپ ایسر

شارژر لپ تاپ از آن دست قطعاتی است که به دلیل کار کردن‌های مداوم احتمال خرابی و آسیب در آن زیاد است. عمده‌ترین و بارزترین نشانه‌ای که از طریق آن می‌توان پی به خرابی شارژر لپ تاپ برد، عدم توانایی شارژر در تغذیه و شارژ دستگاه است. در صورت خرابی شارژر، عملیات شارژ به درستی انجام نمی شود و کاربر به طور مداوم با لپ تاپی مواجه می شود که خالی از شارژ است. 

در صورت شارژ نشدن لپ تاپ می‌بایست مواردی چون کاهش عمر باتری، شکننده شدن و پارگی کابل، گرد و غبار گرفتن پورت شارژ و مواردی از این دست مورد بررسی قرار گیرد. به طور کلی تعمیر شارژر لپ تاپ ایسر به دلیل نیاز داشتن به تجهیزات حرفه‌ای می‌بایست صرفاً توسط کارشناسان تعمیر لپ تاپ انجام پذیرد.

با این وجود، اگر شما جزو آندسته از کاربرانی هستید که از دانش و مهارت انجام این کار برخوردار هستید، می‌توانید با مراجعه به بخش زیر و مشاهده ویدئوی آموزش تعمیر شارژر لپ تاپ ایسر ، شیوه انجام این کار را فرا بگیرید.

آموزش-تعمیر-شارژر-لپ-تاپ-ایسر

ویدئوی آموزش تعمیر شارژر لپ تاپ ایسر

اگر شارژر لپ تاپ شما نیز در طول هفته‌های اخیر دچار خرابی شده است، می‌توانید با مشاهده ویدئوی آموزش تعمیر شارژر لپ تاپ ایسر ، آنرا عیب‌یابی کرده و جهت تعمیر آن اقدام نمایید. توصیه می‌شود در صورت عدم آشنایی با این کار و در اختیار نداشتن تجهیزات تعمیر، از دستکاری آداپتور خودداری کرده و به یکی از مراکز تعمیر لپ تاپ مراجعه نمایید.

اینو بخون حتما به کارت میاد :چرا لپ تاپ صدا ندارد؟

چرا که در برخی موقعیت‌ها مشاهده شده در طول تعمیر شارژر، به لپ تاپ شوک الکتریکی وارد شده و خرابی‌های آن دوچندان شده است. خرابی‌های شارژر لپ تاپ ممکن است به دلیل خرابی کابل شارژر، خرابی آداپتور، خرابی سوکت و مواردی از این دست باشد. در تعمیر شارژر می‌بایست تمامی این موارد بررسی شده و در صورت نیاز تعمیر گردند.

خرابی‌های شارژر لپ تاپ

همانگونه که پیش از این نیز گفته شد، خرابی‌های شارژر لپ تاپ ممکن است مربوط به بخش کابل آداپتور، برد آداپتور و نیز سیم آداپتور باشد. بنابراین در حالت کلی تعمیر شارژر لپ تاپ ایسر به صورت یکی از حالت های روبرو انجام می شود. یک آنکه تعمیر انجام شده مربوط به تعمیر خرابی کابل برق آداپتور باشد. 

در این حالت برای رفع مشکل کافی است کابل برق تعویض گردد. دیگر آنکه مشکل پیش آمده مربوط به خرابی بخشی از برد آداپتور باشد. در این صورت حتما باید جهت تعمیر، به یکی از مراکز تعمیر لپ تاپ ایسر مراجعه کرد، زیرا در ورودی این قطعه، برق AC 220v وجود دارد و همین موضوع کار کردن با این قطعه را خطرناک می‌کند.

خرابی دیگر احتمالی در این بخش، خرابی سیم آداپتور است. خوشبختانه این خرابی نیز قابل حل است. برای رفع این اشکال می‌توان سیمی که سرفیش آداپتور روی آن قرار دارد را تعویض نموده و مشکل را حل کرد. نکته‌ای که در این تعویض می‌بایست مدنظر قرار گیرد آن است که حتما سرفیش جدید دقیقا مشابه قبلی باشد. شما کاربران گرامی می‌توانید با مشاهده ویدئوی آموزش تعمیر شارژر لپ تاپ ایسر ، با شیوه تعمیر این بخش از دستگاه آشنا شوید.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر، تعویض قطعات، بهسازی و ترمیم کلیه مدلهای لپ تاپ به متقاضیان است. کاربران کلیه لپ تاپ های ایسر می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه مورد استفاده خود، به نمایندگی ایسر مراجعه کرده و پس از حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسر، سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند.

سرویس‌های ارائه شده در مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسر منحصر به موردی خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با لپ تاپ های ایسر از جمله تعمیر شارژر لپ تاپ ایسر را شامل می‌گردد. شایان ذکر است در مرکز تعمیرات ایسر در صورت محرز شدن خرابی کامل یک قطعه و نیاز به تعویض آن، با صاحب دستگاه تماس گرفته شده و جهت این کار از وی کسب اجازه صورت می‌پذیرد. کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسر مشمول گارانتی و ضمانت است.

5/5 (2 امتیاز)