اشتراک گذاری

تعویض ال سی دی تبلت ایسر

اهمیت سلامت ال سی دی در هر تبلت و موبایلی واضح است. این قطعه ساختار حساسی دارد که در اثر ضربه و فشار بیش از حد دچار شکستگی می شود. شکستگی ال سی دی تبلت اتفاق رایجی می باشد که ممکن است برای هر کاربری رخ دهد. متاسفانه عموما این نوع شکستگی غیر قابل تعمیر بوده و نیازمند تعویض تعویض ال سی دی تبلت ایسر است. البته نوع شکستگی صفحه ی نمایش تبلت باید تحت نظر کارشناسان مجرب این حوزه مشخص گردد.

تمامی شکستگی‌های آن به ال سی دی مرتبط نمی شوند. احتمال دارد اختلالات دستگاه به گلس تبلت و یا تاچ اختصاص بیابند.  به هر حال مشکل هر چه که باشد به بهترین شکل ممکن در نمایندگی رسمی ایسر قابل حل است. کارشناسان این مرکز طی مراحل ریزبینانه ی عیب یابی اختلالات مرتبط با آسیب دیدگی صفحه نمایش تبلت های ساخت ایسر را شناسایی کرده و در صورت ضرورت تعویض ال سی دی تبلت ایسر، جایگزینی را با نمونه ی اورجینال مشابه انجام خواهند داد.

تعویض ال سی دی تبلت ایسر

چه زمانی به تعویض ال سی دی تبلت ایسر نیاز داریم؟

در دو حالت تعویض ال سی دی تبلت ایسر و یا هر برند دیگری ضروریست: سوختن ال سی دی در اثر نفوذ مایعات و یا شکستگی ساختار آن وقتی که تبلت مورد اصابت ضربه های شدید قرار می گیرد. به طور کلی بردهای موجود در ال سی دی بسیار آسیب پذیر بوده و ممکن است دچار اختلال شوند. توجه کنید که هر گونه اختلال در ال سی دی تبلت باید به سرعت برطرف گردد چراکه خرابی این بخش از تبلت های هوشمند در روند کاری تاچ تبلت و در نتیجه انواع قابلیت های دستگاه تاثیرگذار خواهد بود.

نشانه های شکستگی صفحه نمایش تبلت ایسر

حضور لکه های تارعنکبوتی در نمایشگر تبلت

به وجود آمدن لکه های تیره رنگ و یا تارعنکبوتی یکی از اصلی ترین علائم خرابی و شکستگی ال سی دی های تبلت است. چنین حالتی احتمال دارد تنها در بخشی از صفحه ی نمایش تبلت دیده شود. گاهی کاربر با چشم پوشی از قسمت تخریب شده ی ال سی دی و تارهای سیاه رنگ آن و نیز به تعویق انداختن پروسه ی تعویض ال سی دی تبلت ایسر منجر به گسترش خرابی به سایر اجزای نمایشگر و در نتیجه افزایش هزینه های تعمیراتی می گردد.

 تاریکی بیش از حد صفحه ی نمایش تبلت

در برخی مواقع امکان مشاهده تصاویر با یک ال سی دی خراب وجود دارد، اما صفحه به طور کامل تاریک است. در این حالت نیز راهی جز تعویض ال سی دی تبلت ایسر جهت بازیابی کارکرد صحیح این دستگاه نیست.

پیدایش رگه های جوهر بر روی صفحه ی نمایش تبلت

اگر صفحه ی نمایش تبلت دارای خطوط نامنظمی شده است که ساختاری شبیه به ریخته شدن جوهر یافته است؛ به احتمال قوی ال سی دی آسیب دیده و باید تعویض شود. گاهی نیز ممکن است به هنگام شکستن صفحه نمایش تبلت، شاهد تراوش جوهر از ال سی دی باشید.

تفاوت میان تعویض ال سی دی و تاچ تبلت ایسر

همان طور که اشاره شد پیدایش شکستگی در صفحه ی نمایش یک تبلت هوشمند می تواند سه ناحیه ی تاچ، ال سی دی و گلس تعبیه ی شده بر روی ال سی دی را درگیر سازد. از آن جایی که ال سی دی زیر گلس تبلت و تاچ قرار گرفته است، اگر افتادن تبلت شدید باشد علاوه بر ال سی دی، احتمال آن که گلس و تاچ نیز دچار آسیب شده باشند، بالاست. در خصوص شکستگی تاچ تبلت ایسر، ابتدا باید بدانید که تاچ اسکرین، لایه شفافی از پلاستیک است که سیگنال لمسی مرتبط با اثر انگشت کاربر را می خواند و آن را به واحد پردازشگر منتقل می کند.

اگر تاچ تبلت شما شکسته باشد، عملکرد لمسی تبلت از کار می افتد، اما همچنان می توان تصاویر را مطابق با کیفیت اولیه ی صفحه ی نمایش تبلت مشاهده کرد. در هر روی تشخیص کامل خرابی ال سی دی و تاچ تنها از عهده ی کارشناسان حوزه ی تعمیرات تبلت برمی آید زیرا احتمال اینکه هر دو بخش در پی خرابی هم دچار اختلال شده باشند نیز وجود دارد. خاطرنشان می نماییم تعمیرکاران ما در نمایندگی تبلت ایسر تمامی مراحل بازیابی تاچ، گلس و ال سی دی تبلت های ایسر را در سطح کیفی بالایی انجام می دهند.

نمایندگی تعمیر تبلت ایسر

نمایندگی تعمیر تبلت ایسر انواع تبلت های ساخت ایسر را در بالاترین سطح کیفی امکان پذیر ترمیم می نماید. خدمات و سرویس های ویژه ی نمایندگی ایسر دارای هیچ گونه محدودیتی نبوده و کلیه ی اختلالات سخت افزاری و تداخلات نرم افزاری تبلت های هوشمند acer را در بر می گیرد. لازم به ذکر است که توجه به پارامترهای استاندارد ویژگی بارز سیستم کاری نمایندگی تعمیر تبلت ایسر می باشد که تجربه ی استفاده از دستگاهی بی نقص را برای کاربر به ارمغان می آورد.

Rate this post