اشتراک گذاری

ریست کردن تایمر لامپ پروژکتور ایسر

یکی از موضوعات مرتبط با پروژکتورهای ایسر که گاه کاربران را با مشکل مواجه می‌ سازد، موضوع ریست کردن تایمر لامپ پروژکتور ایسر است. ریست کردن تایمر لامپ در ویدئو پروژکتور زمانی ضروری می‌گردد که، لامپ پروژکتور مورد استفاده، به دلایلی چون اتمام عمر مفید، خرابی شدید و یا هر دلیل دیگری تعویض شده است.

در این شرایط نیاز است تا کاربر پس از اقدام به تعویض لامپ، تایمر یا همان شمارشگر ساعت لامپ را به عدد صفر برگرداند. تنظیم مجدد یا reset کردن تایمر لامپ کار چندان دشواری نیست و با طی مراحلی کوتاه در بخش تنظیمات دستگاه قابل انجام است. باید توجه داشت که روش ریست کردن شمارشگر در هر پروژکتور متفاوت از پروژکتورهای دیگر است.

بنابراین، در صور نیاز به ریست تایمر، می‌بایست برند و مدل ویدئو پروژکتور را مدنظر داشته باشید. شایان ذکر است تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با بهسازی و تعمیر پروژکتور ایسر با حضور در نمایندگی تعمیرات ایسر قابل دریافت است.

ریست کردن تایمر لامپ پروژکتور ایسر

آموزش ریست کردن تایمر لامپ در ویدئو پروژکتور

در این بخش روش ریست کردن تایمر لامپ پروژکتور ایسر شرح داده می‌شود. البته برای اطلاع از روش انجام این کار می‌توان به دفترچه راهنمای پروژکتور نیز مراجعه کرد. ریست کردن تایمر لامپ در ویدئو پروژکتور، همانگونه که گفته شد، بسته به مدل و نوع دستگاه ممکن است نیاز به طی مراحل متفاوتی داشته باشد.

در صورت وجود هر گونه ابهام و اشکال با وجود مطالعه موارد زیر و مراجعه به دفترچه راهنمای پروژکتور، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان نمایندگی تعمیر پروژکتور ایسر تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید. شایان ذکر است تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با بهسازی و تعمیر پروژکتور ایسر با حضور در نمایندگی ایسر قابل دریافت است.

ریست کردن تایمر لامپ پروژکتور ایسر

برای ریست کردن تایمر این برند از پروژکتور ابتدا لامپ پروژکتور ایسر را با رعایت استانداردهای این کار و بر اساس اطلاعات موجود در دفترچه راهنمای پروژکتور، تعویض کنید. پس از تعویض لامپ، پروژکتور را روشن کنید. پس از اطمینان از روشن شدن پروژکتور، دکمه Menu پروژکتور را فشار دهید.

پس از باز شدن منو به بخش Management یا همان مدیریت تنظیمات پروژکتور ایسر بروید. در این بخش گزینه Lamp Hour Reset را انتخاب کنید. با انتخاب این دکمه و زدن گزینه Yes، کار ریست کردن تایمر لامپ پروژکتور ایسر به انجام می‌رسد و شمارشگر پروژکتور بر روی صفر قرار می‌گیرد.

شایان ذکر است تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با بهسازی و تعمیر پروژکتور ایسر با حضور در نمایندگی تعمیرات ایسر قابل دریافت است. توجه داشته باشید که تنظیمات دیگری از پروژکتور نیز قابلیت ریست شدن دارند که در بخش زیر به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

این مقاله کاربردی را از دست ندهید: نکات کار با ویدئو پروژکتور

نمایندگی ایسر

1. ریست کردن کامل پروژکتور یا Reset All:

این گزینه سبب می‌گردد تا تمام تنظیمات قبلی دستگاه پاک گردد و پروژکتور به حالت اولیه ای که کارخانه سازنده آن را مشخص کرده (Reset Factory) برگردد.

2. ریست تایمر فیلتر پروژکتور یا Reset Filter Time:

در هنگام تعویض فیلتر ویدئو پروژکتور در برخی از پروژکتورها امکان صفر کردن مدت زمان فیلتر وجود دارد.

3.ریست کردن تصویر پروژکتور یا Reset picture:

در ریموت کنترل برخی از پروژکتورها، دکمه ای با این عنوان وجود دارد. فشار دادن این دکمه سبب می‌گردد تا تنظیمات انجام شده بر روی تصویر به حالت اولیه (default) باز گردد.

نمایندگی تعمیرات ایسر

در صورتی که شما نیز دارندۀ یکی از محصولات ایسر می‌باشید اما دستگاه شما به هر دلیلی دچار افت عملکرد یا اختلال در حین کار گشته می‌توانید با حضور در نمایندگی تعمیرات ایسر نسبت به رفع اشکالات آن اقدام نمایید.

تعمیرات پروژکتور ایسر در محل، کادری متخصص و کارآمد از برترین تعمیرکاران این حوزه را به کار گرفته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه عیب و نقص موجود در دستگاه خود را تعمیر و رفع کنید و از مراجعه به مراکز دیگر بی‌نیاز شوید. برخی از تخصصی‌ترین خدمات قابل دریافت در نمایندگی تعمیرات ایسر عبارت است از:

  • تعمیر لپ تاپ ایسر (شامل تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ ایسر، تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ، تعمیر فن لپ تاپ، تعمیر لولای لپ تاپ و …)
  • تعمیر آل این وان ایسر (شامل تعمیر و تعویض فن، ال سی دی، وایرلس و …)
  • تعمیر پروژکتور ایسر (شامل تعمیر و تعویض لنز، لامپ و … )
  • تعمیر تبلت ایسر (شامل تعمیر و تعویض باتری تبلت، دوربین تبلت، تاچ تبلت و ….)
  • تعمیر موبایل ایسر (شامل تعمیر و تعویض گلس گوشی ایسر، تعمیر و تعویض تاچ گوشی ایسر، تعمیر دوربین، اسپیکر و …)
  • تعمیرات مانیتور و تی وی مانیتور ایسر و …
Rate this post