اشتراک گذاری

تعمیرات پروژکتور ایسر

تعمیرات پروژکتور ایسر با تمرکز بر ساختار ویژۀ این محصول و با بهره‌مندی از ابزارآلاتِ سازگار با این دستگاه، در نمایندگی ایسر انجام می‌پذیرد. در این مرکز تمامی ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مدل‌های پروژکتور ایسر به دقت مورد بررسی قرار گرفته و اشکالات شایع در آن‌ها شناسایی گشته‌اند. شناسایی اشکالات شایع، گامی مؤثر در عیب‌یابی اختلالات این دستگاه‌ها قلمداد می‌گردد. زیرا از ورود کارشناسان تعمیر به دیگر حوزه‌های نامرتبط پیشگیری نموده و راهنمای آن‌ها جهت پیاده‌سازی تعمیرات تخصصی و صحیح در حین تعمیرات پروژکتور ایسر خواهد بود.

تعمیرات پروژکتور ایسر در این مرکز توسط جمعی از کارشناسان دوردیده و کارآزمودۀ این مرکز و با بهره‌مندی از به‌روزترین و پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر انجام می‌پذیرد. کارشناسان حاضر در این مجموعه، همزمان با ورود هر یک از مدل‌های پروژکتور ایسر، ضمن حضور در دوره‌های تخصصی تعمیر آن مدل، از نوین‌ترین متدهای تعمیر پروژکتور نیز آگاهی یافته و دانش فنی خویش را در این حوزه ارتقاء بخشیده‌اند.

عمده‌ترین مشکلات پروژکتورهای ایسر

نمایندگی تعمیر پروژکتور ایسر

نمایندگی تعمیر پروژکتور ایسر، یک مجموعه حرفه ای و معتبر است که کاربران می توانند تخصصی ترین خدمات را در حوزه ترمیم پروژکتور خود از آن دریافت نمایند. این مرکز که تحت نظارت نمایندگی acer فعالیت می کند، از حضر زبده ترین تکنسین های تعمیرات پروژکتور بهره می برد. این تکنسین ها دانش فنی بالایی در حوزه مورد بحث دارند و از تسلط بالایی بر قطعات و بخش های مختلف پروژکتور برخوردار می باشند.

به واسطه این تسلط و دانش بالا، همکاران ما قادر به بررسی و تعمیر مشکلات انواع مدل های پروژکتور ایسر می باشند. گفتنی است فرایند ترمیم در نمایندگی تعمیر پروژکتور ایسر با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و ابزار آلات ترمیمی انجام می شود و به همین دلیل شما کاربران محترم می توانید از تعمیر تخصصی محصول خود در این نمایندگی اطمینان کامل داشته باشید.

عمده‌ترین مشکلات پروژکتورهای ایسر

بد نیست بدانید که اتمام عمر لامپ یکی از رایج‌ترین و متداول‌ترین ایرادات فنی ایجاد شده در پروژکتورها است. البته این امر ارتباط نسبتاً مستقیمی با نحوه استفاده صحیح از دستگاه دارد. نحوه روشن و خاموش کردن پروژکتور ایسر، برخی آلودگی‌های محیطی نظیر گرد و غبار و مسائلی از این دست در عمر مفید لامپ موثر است، لیکن عمر مفید یک لامپ ویدئو پروژکتور تقریباً ۲۰۰۰ ساعت است.

کم‌شدن نور و یا روشن گشتن چراغ آلارم Lamp روی پنل دستگاه، برخی از علائمی هستند که زمان تعویض لامپ دستگاه را برای ما مشخص می‌کنند. کاربران ویدئو پروژکتور ایسر توجه داشته باشند که در صورت عدم تعویض به موقع لامپ و ترکیدن آن در داخل دستگاه امکان وارد گشتن آسیب به سایر قسمت‌ها وجود دارد. جهت تعویض لامپ ویدئو پروژکتور ایسر می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب‌سایت اقدام نمایید.

تعمیرات پروژکتور ایسر و دیگر واحدهای تخصصی تعمیرات ایسر

ویدئو پروژکتورها با ابعاد و قدرت متنوعی طراحی و ساخته می‌شوند و این به دلیلِ تفاوت در کاربردی است که برای آن‌ها در نظر گرفته شده است. به عبارت دیگر بسته به مکانی که قرار است ویدئو پروژکتور در آن نصب و راه‌اندازی شود، قدرت ویدئو پروژکتور و ابعاد آن نیز متفاوت خواهد بود. با همین معیار، می‌توان تعمیرات پروژکتور ایسر را نیز در پارت‌های متعدد و بخش‌های گوناگون دسته‌بندی کرده و انجام داد.

از همین‌روست که در مرکز تخصصی تعمیرات پروژکتور ایسر پارت‌های متعددی جهت تعمیر پروژکتور وجود دارد و پروژکتور معیوب -پس از شناسایی اختلال- جهت اعمال اقدامات مورد نیاز به بخش مرتبط تحویل داده می‌شود. لیکن تعمیرات پروژکتور تنها سرویس ارائه شده در نمایندگی ایسر نیست. نمایندگی ایسر متشکل از پارتهای متعددی است که در هر یک از آنها خدمات تخصصی مرتبط با تعمیر یک محصول ارائه می گردد. دیگر واحدهای تخصصی تعمیرات ایسر در بخش زیر معرفی خواهند گشت.

نمایندگی ایسر و جدیدترین محصولات نمایندگی ایسر

نمایندگی ایسر ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با تعمیر و بهسازی محصولات شرکتی است که از بدو تأسیس تا کنون در تولید محصولات مختلف فعالیت داشته است. رایانه‌های رومیزی، لپ‌تاپ و سرور، تبلت، آل این وان، پروژکتو و… از جمله تولیدات این شرکت هستند. این کمپانی در زمینه تولید سرور و سیستم های ذخیره سازی، پروژکتور، اسمارت فون‌، تلویزیون‌های LCD، دوربین‌ دیجیتالی و مانیتور نیز فعالیت دارد و برخی شرکتهای کامپیوترسازی اروپا همانند Gateway، Packard Bell، eMachines برخی قطعات خود را از این شرکت تأمین می‌ کنند.

شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش زیر با جدیدترین محصولات ارائه شده از سوی کمپانی ایسر آشنا شوید. تمامی محصولات ایسر در بدو ورود به بازار داخلی کشور، توسط مهندسان و کارشناسان نمایندگی ایسر آنالیز گشته و ویژگی‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری آن‌ها مورد بررسی قرار خواهند گرفت. نتایج بررسی‌ها و آنالیزهای صورت گرفته از طریق

تعمیرات ایسر و اخبار مرکز تخصصی ایسر

کارشناسان واحد تعمیرات ایسر توصیه می‌کنند که دفترچۀ راهنمای موجود در جعبه‌های ویدئو پروژکتور ایسر با دقت مطالعه ‌شوند. در جعبه‌ی هر ویدئو پروژکتور دفترچه راهنمایی وجود دارد که می‌بایست به دقت خوانده شود. در این دفترچه اطلاعاتی درباره‌ی ویژگی‌های دستگاه، طریقه‌ی استفاده و نگهداری، شیوه‌ی نصب دستگاه و نکات ایمنی آن ذکر گردیده که خاص همان دستگاه است و در مورد دیگر مدل‌های ویدئو پروژکتور کاربردی ندارد. خواندن این دفترچه به شما کمک می‌کند تا در صورت بروز نقص و اختلال‌های کوچک در عملکرد ویدئو پروژکتور نسبت به رفع و حل آن‌ها اقدام کنید. (مثلاً در مورد شیوه‌ی جداسازی پوشش فیلتر ویدئو پروژکتور).

در صورت پیچیدگی اشکال پیش آمده و نیاز به اِعمال تخصصی تعمیرات پروژکتور ایسر می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب‌سایت رسمی مرکز تعمیرات ایسر اقدام نمایید. کارشناسان حاضر در این مرکز، با صبر و حوصله پاسخگوی تمامی پرسش‌های شما عزیزان می‌باشند. در صورت تمایل می توانید اخبار مرکز تخصصی ایسر را از طریق بخش زیر پیگیری نمایید.

نمایندگی ایسر و مقالات تعمیرگاه تخصصی ایسر

تعمیرات ایسر در این مرکز به پشتوانه تخصص و مهارت بالای کارشناسان آن در بالاترین سطح کیفی انجام می‌پذیرد. بی شک تجربه، پشتکار و خلاقیت، هوشمندی، تخصص، دانش و نوآوری، خصیصه‌ تک تک مهندسان فعال در نمایندگی ایسر است که به نوبۀ خود توانسته‌اند در حوزۀ فعالیت‌های خویش، به سطح مطلوبی از دانش و مهارت دست یابند. حتی الامکان در بهینه سازی دستگاه‌های هوشمند موجود در کشور کوشا باشند. نمایندگی ایسر در راستای حفظ و پیاده سازی اصول مشتری مدار خویش، اهتمام ویژه‌ای به ارائه کلیه خدمات تعمیر و ترمیم، بر اساس نرخنامه مصوب و مبتنی بر استانداردهای جهانی به هموطنان گرامی دارد.

این مرکز با تکیه بر مهندسان جوان و کارآزموده خویش، از معدود شرکتهای موفق و پیشرو کشور است که در زمینه ارائه‌ خدمات تخصصی تعمیرات ایسر مشغول به کار است و خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلفِ فناوری اطلاعات عرضه می‌دارد. شما کاربران گرامی می‌توانید با مراجعه به بخش زیر برخی از مطالب ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز و مقالات تعمیرگاه تخصصی ایسر را مشاهده نمایید.

تعمیرات ایسر و سوالات متداول تعمیرات پروژکتور ایسر

مرکز تعمیرات ایسر ارائه دهنده تمامی خدمات مورد نیاز به کاربران ایسر در زمینه تعمیر و خدمات مرتبط با آن است. خدمات ارائه شده در این مرکز محدود به دستگاهی خاص نیست و تمامی محصولات ایسر را شامل می‌گردد . از این رو شما کاربران گرامی می‌توانید در صورت نیاز به هر یک از تعمیرات ایسر تخصصی‌ترین خدمات مورد نیاز خویش را با حضور در نمایندگی ایسر دریافت نمایید.

در حوزه تعمیرات پروژکتور ایسر توجه داشته باشید که تعمیر این محصول، نیازمند حضور کارشناسانی متخصص و متبحر است تا عملیات تعمیر به بهترین نحو ممکن اجرایی گشته و نتیجه مطلوب را در پی داشته باشد. لزوم تخصص کارشناسان در زمان تعمیر، با در نظر داشتن ویژگی‌هایِ خاص و ساختار هوشمندانه آنها، نقش پررنگ‌تری به خود می‌گیرد. کاربران گرامی می‌توانند پرسش‌های خویش در رابطه با روند تعمیرات پروژکتور ایسر و دیگر خدمات ارائه شده در این مرکز را از طریق بخش زیر و یا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت این مرکز با کارشناسان در میان بگذارند. سوالات متداول تعمیرات ایسر در بخش زیر پاسخ داده خواهند شد.

نمایندگی ایسر

نمایندگی ایسر جهت ارائه هر چه تخصصی تر خدمات به کاربران خویش، پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا را در اختیار کادر فنی و کارشناسان حاضر در این مرکز قرار داده است و در تلاش است تا با رفع نواقص و اشکالات مطرح شده از سوی کاربران و مشتریان گرامی بالاترین سطح کیفی خدمات را به آنان ارائه نمایند. نمایندگی ایسر در بخش فروش ارائه کننده تمامی خدمات مرتبط با عرضه و فروش تولیدات ایسر و در بخش تعمیرات ارائه کننده تمامی خدمات مرتبط با تعمیر، بازیابی، بازسازی و ترمیم دستگاه‌های ایسر است.

کاربران این برند در صورت نیاز به هر یک از این خدمات، می توانند به نمایندگی ایسر مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز خویش را دریافت دارند. با توجه به پرفروش بودن برخی تولیدات ایسر نظیر لپ تاپ ها، تبلت ها، آل این وان و کامپیوترهای ایسر، بخش عمده فعالیت نمایندگی ایسر بر ارائه خدمات مرتبط با این محصولات متمرکز گشته است. کاربران این تولیدات می‌توانند با مراجعه به نمایندگی ایسر تخصصی‌ترین خدمات مورد نیاز را دریافت نمایند.

خدمات واحد تعمیرات پروژکتور ایسر

 • تعمیر و تعویض لامپ ویدئو پروژکتو ایسر
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به تراشه DMD
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به چرخه رنگ در مرکز تعمیرات پروژکتور ایسر
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به فن
 • رفع عیوب مربوط به Main Board در مرکز تعمیرات پروژکتور ایسر
 • رفع اختلالات مربوط به ریموت کنترل
 • رفع عیوب مربوط به پاور ویدئو پروژکتور ایسر
 • رفع عیوب مربوط به پاور لامبلاست
 • رفع عیوب مربوط به منشور رنگ LCD
 • رفع عیوب مربوط به چرخ رنگ CARELWEEL در مرکز تعمیرات پروژکتور ایسر
 • رفع عیوب مربوط به تراشه DMD در مرکز تعمیرات پروژکتور ایسر
 • عیوب مربوط به لنز و اپتیک ویدئو پروژکتور ایسر
Rate this post