نمایندگی تبلت ایسر

نمایندگی تبلت ایسر ارائه دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیر و فروش تبلت‌های Acer همراه با گارانتی معتبر به متقاضیان است. خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی ایسر منحصر به موردی خاص نیست و کلیه سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با تبلت های ایسر را شامل می‌گردد. همانگونه که می‌دانید کمپانی ایسر از شرکت‌های بزرگ تولید کننده تبلت در جهان است که با شرکت هایی همچون لنوو، سامسونگ، دل و سونی رقابت می‌کند. در کشور ما، تبلت‌های ایسر مشتریان خاص خود را داشته و تقاضا برای دستگاه های این برند نسبتاً بالا است.

از آنجا که ایسر نمایندگی رسمی در ایران ندارد، با تلاش های مرکز سخت افزار ایران، واحدی تخصصی برای ارائه خدمات مورد نیاز به مشتریان و کاربران تبلت های ایسر راه اندازی شده است. این واحد که به صورت رسمی و کاملا قانونی شروع به کار کرده است، به تمامی نیازهای هموطنان در زمینه خرید و تعمیر تبلت ایسر پاسخ داده و پاسخگوی مشتریان خویش است. شایان ذکر است که خدمات این مرکز منحصر به مدل خاصی از تبلت های ایسر نبوده و شامل تمامی مدل های آن می باشد. از این رو چنانچه قصد خرید یا تعمیر تبلت ایسر دارید، با مراجعه به این مرکز می توانید خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید. در ادامه مهمترین فعالیت های این نمایندگی را بررسی می کنیم.

نمایندگی تبلت ایسر

واحد فروش نمایندگی تبلت ایسر

نمایندگی فروش تبلت ایسر، عرضه کننده انواع تبلت های ایسر به خریداران محترم است. از ویژگی های این نمایندگی، فروش تبلت با ارائه ضمانت نامه معتبر و ارائه خدمات پس از فروش به مشتری می باشد. در نمایندگی تبلت ایسر ، تنها محصولات اصلی و اورجینال به کاربران تقدیم می گردد و قیمت تمامی محصولات نیز براساس قیمت های شرکت ایسر نرخ گذاری می شود. شما با حضور در این نمایندگی می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان فروش بهره مند گردید. چنانچه در انتخاب تبلت مردد بوده و یا نمی دانید کدام مدل برایتان مناسب است، راهنمایی های کارشناسان، شما را در این امر یاری می کند.

نمایندگی تعمیر تبلت ایسر

یکی از نیازهای اساسی کاربران ایسر این است که در صورت بروز مشکل در دستگاه، مرکزی معتبر و تخصصی برای رفع آن وجود داشته باشد. این موضوع سبب شده تا تعمیر تبلت های ایسر یکی از مهمترین و اصلی ترین فعالیت‌های نمایندگی Acer باشد. مرکز سخت افزار ایران با تکیه بر دانش متخصصان و بهره گیری از تجهیزات پیشرفته، خدماتی تخصصی و باکیفیت به مشتریان ارائه می کند.

در نمایندگی ایسر ، همگام با تولیدات و تکنولوژی های جدید ایسر، امکانات و تجهیزات متخصصان به روز می‌گردد تا سرویس‌های ارائه شده به کاربران این دستگاه‌ها، منبطق با جدیدترین استانداردهای جهانی باشد. از ویژگی های این واحد، استفاده از قطعات فابریک و اصلی است که در صورت تعویض قطعات تبلت، برای شما مشتریان گارانتی می گردند. تعمیر صفحه نمایش تبلت، تعمیر برد، تعویض و تعمیر تاچ تبلت، تعمیر هارد، تعمیر کلیدهای تنظیم صدا، تعویض سوکت شارژ و تعمیرات نرم افزاری از خدمات تخصصی این مرکز می باشد.

فروش و خدمات پس از فروش تبلت ایسر

همانطور که گفته شد، نمایندگی تبلت ایسر ارائه دهنده خدمات فروش و پس از فروش تبلت ایسر می باشد. بیشتر مردم تمایل دارند دستگاه های هر برند را از مرکز معتبر خریداری کنند. از ویژگی های مراکز معتبر ارائه محصولات اورجینال و باکیفیت می باشد. همچنین ارائه خدمات پس از فروش دستگاه نیز از دیگر ویژگی های یک مرکز معتبر می باشد. این مرکز علاوه بر فروش، خدمات پس از فروش را نیز به کاربران ارائه می کند. متقاضیان تبلت های ایسر می توانند پس از خرید از این مرکز، چنانچه با مشکلی در دستگاه خود مواجه شدند در چارچوب قوانین و ضوابط گارانتی، به کارشناسان مراجعه کنند و نسبت به رفع مشکل مربوطه اقدام کنند.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+