اشتراک گذاری

تعمیرات acer

مرکز تعمیرات acer با تکیه بر کادر فنی باسابقه و مجرب خویش، از معدود شرکت‌های ارائه دهنده خدمات در کشور است که در جذب نیروی انسانی و مهندسان این مرکز تأکید ویژه ای بر سه رکن تجربه، اخلاق مداری و داشتن تخصص بالا داشته است.

نمایندگی تعمیرات acer با بهره مندی از کادری متخصص و مجرب و با به کارگیری بروزترین تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری در تلاش است تا کیفیت خدمت رسانی به مشتریان خود را در بالاترین سطح حفظ نماید. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در مرکز تعمیرات ایسر و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با دستگاه خویش تخصصی ترین خدمات مورد نیاز را دریافت نمایید.

در حال حاضر مرکز تعمیرات acer متشکل از پارت‌های متعددی است که شما کاربران گرامی پس از ورود، بسته به نوع دستگاه و اشکالات ایجاد شده، به پارت مرتبط معرفی و راهنمایی می‌گردید.

تعمیرات acer

واحدهای تعمیرات acer

تنوع بالایی که در محصولات acer وجود دارد ما را برآن داشت تا خدمات تخصصی هر یک از آنها را در پارتهای جداگانه ای به کاربران ارائه دهیم. نمایندگی acer در ایران متشکل از پارت های تخصصیِ تعمیرِ بی شماری است که در هر یک از آنها خدمات تخصصی مرتبط با یک محصول به کاربران عرضه می گردد.

 شما کاربران گرامی، صاحب هر یک از دستگاه های acer که هستید می توانید با مراجعه به مرکز تعمیرات acer از خدمات تخصصی مرتبط با دستگاه خویش بهره مند گردید. نیروی انسانی فعال در مرکز تعمیرات acer ، بر ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری هر یک از محصولات acer تسلط داشته و توانایی آن را دارند تا تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در این دستگاه ها را رفع نمایند.

مرکز تعمیرات acer به دلیل ساختار مشتری‌ محور خویش، توجه ویژه ای به رضایت و آسودگی خاطر هموطنان گرامی دارد از این‌رو هزینه تمامی خدمات انجام شده در این مرکز بر اساس نرخنامه مصوب از سوی اتحادیه محاسبه و دریافت می‌گردد.

جهت آشنایی با پارت های موجود در نمایندگی acer در ایران و خدمات تخصصی ارائه شده در هر کدام از آنها به بخش زیر مراجعه نمایید.

روند تعمیر در واحدهای تعمیرات acer

در مرکز تعمیرات acer، نواقص یک دستگاه پس از ورود به بخشِ عیب‌یابی و انجام بررسی‌های اولیه، مشخص گردیده و پس از اعلام رضایت مشتری، به بخش تعمیرات این شرکت تحویل داده می‌شود. پیش از اقدام به تعمیر، روند تعمیر و ترفندهای مورد استفاده به صاحب دستگاه اعلام گردیده و در صورت رضایت و تأیید از جانب وی، عملیات تعمیر آغاز می‌گردد.

پس از انجام تعمیرات، دستگاه به بخش تأیید نهایی واگذار می‌گردد تا توسط مهندسان این بخش کارکرد و وضعیت نهایی دستگاه مورد بررسی قرار گیرد. تمامی تعمیرات انجام شده در مرکز تعمیرات acer می‌بایست پس از اتمام کار، به تأیید کارشناسان فنی این واحد برسد.

کارشناسان فنی این مرکز، پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته‌بندی می‌کنند. در غیر اینصورت، -یعنی در صورت بروز اشکال مجدد در دستگاه،- کالا مجدداً به بخش فنی ارجاع داده خواهد شد.

تعمیرات acer

سرویس در محل acer

سرویس در محل acer خدمتی ارائه شده از سوی نمایندگی ایسر برای آندسته از کاربرانی است که به هر دلیل –مثلاً ضیق وقت، ترافیک بالا، عدم دسترسی به تعمیرگاه، عدم امکان جابجایی دستگاه، بدی آب و هوا و مواردی از این دست- امکان تحویل دستگاه به مرکز تعمیرات را ندارند.

در راستای خدمت گزاری به این کاربران، نمایندگی ایسر کارشناسان تعمیر خود را به مکان تعیین شده توسط کاربر اعزام نموده و تمامی خدمات مورد نیاز را بر روی دستگاه معیوب اِعمال می نماید. تعمیرکاران اعزام شده جهت سرویس در محل acer ، گروهی از مجرب‌ترین کارشناسان تعمیر می‌باشند که به دلیل در اختیار داشتن مجموعه‌ای از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر قادر به عیب‌یابیِ کارشناسی و تخصصی دستگاه های ایسر و تعمیر آنها می‌باشند.

بنابراین در صورتی که دستگاه مورد استفاده شما به هر دلیل دچار افت عملکرد و خرابی شده است اما امکان جابجایی و انتقال آن را به تعمیرگاه ندارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات سرویس در محل ایسر است.

گارانتی خدمات در مرکز تعمیرات ایسر

ویژگی قابل توجه مرکز تعمیرات acer ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد؛ مدیریت این مرکز به دلیل اطمینان از مهارت و دانش تخصصی کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات ایسر را – چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر- گارانتی و ضمانت نموده است.

تمامی تعمیرات انجام شده در مرکز تعمیرات acer پس از اتمام کار، به تأیید کارشناسان فنی این مرکز خواهد رسید. کارشناسان فنی این مرکز، پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته‌بندی می‌کنند.

در غیر اینصورت، -یعنی در صورت بروز اشکال مجدد در دستگاه،- کالا مجدداً به بخش فنی ارجاع داده خواهد شد. این امر جهت پیاده‌سازی استانداردهای جهانی، ارتقاء سطح کیفی خدمات و کسب رضایت بیش از پیش هموطنان گرامی در این مرکز صورت می‌پذیرد.

نمایندگی acer

نمایندگی ایسر جهت ارائه هر چه تخصصی تر خدمات به کاربران خویش، پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا را در اختیار کادر فنی و کارشناسان حاضر در این مرکز قرار داده است و در تلاش است تا با رفع نواقص و اشکالات مطرح شده از سوی کاربران و مشتریان گرامی بالاترین سطح کیفی خدمات را به آنان ارائه نمایند.

نمایندگی acer در بخش فروش ارائه کننده تمامی خدمات مرتبط با عرضه و فروش تولیدات ایسر و در بخش تعمیرات ارائه کننده تمامی خدمات مرتبط با تعمیر، بازیابی، بازسازی و ترمیم دستگاه‌های ایسر است. کاربران این برند در صورت نیاز به هر یک از این خدمات، می توانند به نمایندگی acer مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز خویش را دریافت دارند.

با توجه به پرفروش بودن برخی تولیدات ایسر نظیر لپ تاپ ها، تبلت ها، آل‌این‌وان و تبلت های ایسر، بخش عمده فعالیت نمایندگی ایسر بر ارائه خدمات مرتبط با این محصولات متمرکز گشته است و کاربران این تولیدات می‌توانند با مراجعه به نمایندگی acer تخصصی‌ترین خدمات موردنیاز را دریافت نمایند.

نمایندگی ایسر امکانات خویش را همگام با موفقیت ‌های اخیر کمپانی ایسر -در ارائه محصولاتی با تکنولوژی‌‌های نوین و طراحی‌های منحصربه‌فرد، توسعه بخشیده و در تلاش است تا با حرکت رو به جلو و گسترش امکانات خویش، رضایت بیش از پیش کاربران محصولات ایسر را کسب نماید.

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول در سایر بخش های وب سایت قابل پیگیری است.

Rate this post