فروشگاه مرکزی ایسر

فروشگاه مرکزی ایسر با مدّنظر قرار دادن هدف کسب رضایت مشتریان و احترام به حقوق ایشان به فعالیت میپردازد . از گذشته تا به امروز کاربران برای خرید دستگاههای الکترونیکی و ارتباطی مایل به دریافت خدمات از نمایندگی اصلی بوده اند . همه ما با خرید از نمایندگی نسبت به اصل بودن دستگاه اطمینان داریم. به همین دلیل پیشنهاد ما به کاربران این است که با در نظر گرفتن مزایا و معایب هر فروشگاه نسبت به انتخاب مرکزی معتبر اقدام نمایند . شما عزیزان میتوانید تمامی محصولات ایسر را با اطمینان خاطر از فروشگاه مرکزی ایسر بخواهید.

پرسنل  فروشگاه مرکزی ایسر برای کسب رضایت کاربران به ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش نیز میپردازند . عدم حضور کمپانیها در کشور موجب پیدایش مراکز فروش نامعتبر گشته است . بدیهی است این مسئله موجبات سردرگمی و وارد آمدن خسارات زیادی به مشتریان را فراهم کرده است . کارمندان ما در فروشگاه مرکزی ایسر ارائه دهنده کلیه دستگاهها با قیمت واقعیشان هستند .

مشاوره پیش از فروش محصولات ایسر

فروشگاه مرکزی ایسر با ارائه اپشن مشاوره پیش از فروش محصولات ایسر سعی دارد موجبات خریدی مطمئن از سوی کاربر را فراهم کند . مشاوره پیش از فروش محصولات ایسر کلیه اطلاعاتی را که ممکن است خریدار پیش از اقدام به خرید به آن‌ نیاز پیدا کند شامل میشود. مدیریت فروشگاه مرکزی ایسر تعدادی از کارشناسان مجرب خود را ملزم به ارائه مشاوره ای حرفه ای به کاربران کرده است . واضح و مبرهن است با بهره گیری از آپشن مذکور میتوانید با چشمانی باز دست به انتخاب بزنید . درحقیقت با اطلاع از خصوصیات هر محصول انتخابی دقیق و عاقلانه در انتظار ماست.

گوناگونی محصولات تولیدشده توسط کمپانی ایسر موجب تردید و سردرگمی افراد هنگام خرید میگردد . به همین دلیل به ارائه مشاوره به شما عزیزان میپردازیم . مشتریان از طریق راههای ارتباطی و مراجعه به مرکز میتوانند به اطلاعات کاملی درزمینه محصول مدّنظر خود دست یابند.

فروش انواع محصولات ایسر

فروشگاه مرکزی ایسر عرضه کننده تمامی محصولات تولیدشده توسط کمپانی ایسر است . این دستگاهها در پکیجی اورجینال به علاقمندان عرضه میگردد . با مراجعه به این مرکز میتوانید نسبت به خرید هریک از محصولات این کمپانی نام آشنا اقدام کنید . خاطرنشان میسازیم از این طریق در وقتتان صرفه جویی بسیاری میگردد.

دلیل این امر ان است که دیگر نیاز نیست برای خرید هر دستگاه به یک فروشگاه مراجعه کنید . درصورتی که قصد خرید محصولات ایسر را دارید میتوانید  با اطمینان از اصل بودن دستگاه نسبت به خرید آن اقدام کنید . فروشگاه مرکزی ایسر محصولات زیر را به فروش میرساند:

فروشگاه مرکزی ایسر
  • موبایل
  • مانیتور
  • دسکتاپ
  • تی وی مانیتور
  • لپ‌تاپ
  • آل این وان
  • پروژکتور
  • تبلت

فروش قطعات جانبی محصولات ایسر

فروشگاه مرکزی ایسر به عرضه و فروش قطعات جانبی دستگاههای ایسر نیز مبادرت می ورزد. وارد کردن قطعات اورجینال از دیگر فعالیتهای فروشگاه مرکزی ایسر است. به همین دلیل کاربران میتوانند با اطمینان از اصل بودن این قطعات اقدام به خرید نمایند.

هدف از عرضه قطعات جانبی توسط فروشگاه مرکزی ایسر کوتاه کردن دست مراکز غیرمجاز از فعالیت است . تمامی خدمات فروش در این مرکز براساس استانداردهای جهانی و اصول تعریف شده انجام میگردد . ما تمام توان خود را بر اصل رضایت شما عزیزان بنا نهاده ایم.

فروش محصولات ایسر با گارانتی / خدمات پس از فروش محصولات ایسر / فروشگاه مرکزی ایسر / فروش موبایل ایسر / فروش لپ‌تاپ ایسر / فروشگاه مجاز ایسر / نمایندگی فروش ایسر / فروش مانیتور ایسر / فروش آل این وان ایسر / نمایندگی تعمیرات ایسر

نمایندگی ایسر و واحد های تعمیرات ایسر

نمایندگی ایسر ، واحد های تعمیرات ایسر را مجزا راه اندازی کرده است . به این ترتیب کاربران درصورت بروز ایراد در دستگاه باید به واحد مرتبط مراجعه کنند . یکی از دلایل کیفیت بالای خدمات در این مرکز این است که هر تعمیرکار به رفع ایراد یک دستگاه میپردازد . از این طریق تمامی توجه ایشان معطوف بر ریکاوری همان محصول میگردد . در نتیجه کاربر پس از دریافت محصول با افزایش کارایی آن مواجه میگردد . کادرفنی این مرکز پس از اتمام پروسه تعمیر به ارائه گارانتی میپردازند.

بدیهی است از این طریق قصد داریم رضایت کاربران را در حیطه پشیبانی نیز جلب نماییم . کارگاههای فنی ما مجهز به کلیه لوام و تجهیزات تخصصی و مورد نیاز برای تعمیر است . به همین دلیل آمادگی کامل خود را جهت ارائه تمامی خدمات اعلام میداریم . چنانچه هر سوالی درزمینه نحوه کار فروشگاه مرکزی ایسر داشتید میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در دیگر صفحات سایت به مطالعه مقالات ، سوالات متداول ، محصولات و اخبار بپردازید.

محصولات ایسر

سوالات متداول ایسر

اخبار ایسر

مقالات ایسر