اشتراک گذاری

نمایندگی لپ تاپ ایسر اسپایر E5-571

تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری، نرم افزاری، تعویض قطعات، تعمیر، بهسازی، ارتقا و فروش لپ تاپ E5-571 اسپایر ایسر با حضور در نمایندگی این دستگاه قابل دریافت است. نمایندگی لپ تاپ ایسر اسپایر E5-571 تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر و فروش لپ تاپ را به همکاری فراخوانده تا قادر به ارائه‌ تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با این دو حوزه به مراجعان باشد. متقاضیان سرویس‌های مذکور می‌توانند به نمایندگی لپ تاپ ایسر اسپایر E5-571 مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

برخی از خدمات قابل دریافت در نمایندگی لپ تاپ ایسر اسپایر E5-571 عبارت است از: تعمیر قطعات لپ تاپ ایسر (تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ، تعمیر لولای لپ تاپ، تعمیر کیبورد لپ تاپ، تعمیر تاچ پد لپ تاپ و …)، تعمیر قطعات تخصصی لپ تاپ ایسر (تعمیر مادربرد لپ تاپ، تعمیر فلت لپ تاپ، تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ و… )، سرویس‌های نرم افزاری لپ تاپ (نظیر نصب و ارائه تمامی درایورهای لپ تاپ، نصب و فروش انواع آنتی ویروس و فایروال اورجینال با قابلیت آپدیت از اینترنت، نصب انواع نرم افزارهای جانبی (تخصصی و غیر تخصصی)، بکاپ گیری از اطلاعات دستگاه و ذخیره آن و …)، عیب‌یابی و شناسایی اشکالات پیش آمده در لپ تاپ و …. .

لپ تاپ ایسر اسپایر E5-571

لپ تاپ ایسر اسپایر E5-571 با توجه به ساختار نرم افزاری و سخت افزاری‌ای که دارد مناسب برای کاربران عادی با کاربری‌های روزمره و اداری است. لپ تاپ ایسر اسپایر E5-571 از نظر پورت و اتصالات غنی است و از این نظر دستگاهی کامل به شمار می‌آید. صفحه کلید این دستگاه نیز بهینه است و کار با آن به سبب گستردگی مناسب بسیار آسان و خوشایند است. تاچ پد بکاررفته در لپ تاپ ایسر اسپایر E5-571 نیز نسبتاً بزرگ است و جنسی از پلاستیک مرغوب دارد. (تاچ پد این لپ تاپ یکی از بهترین تاچ پدهای استفاده شده بر روی لپ تاپ‌های میان رده محسوب می‌شود).

به طور کلی این لپ تاپ اقتصادی مناسب برای کاربرانی نظیر کارمندان، دانشجویان و دانش آموزانی است که به دستگاهی برای ذخیره اطلاعات و یا جابجایی آن‌ها نیاز دارند و نمی‌خواهند هزینه زیادی را صرف تهیه لپ تاپ کنند. کاربران این دستگاه می‌توانند سرویس‌های تخصصی مورد نیاز خود را با حضور در نمایندگی لپ تاپ ایسر اسپایر E5-571 دریافت نمایند.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر اسپایر E5-571

کاربران لپ تاپ ایسر اسپایر E5-571 می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری در این دستگاه به نمایندگی لپ تاپ ایسر اسپایر E5-571 مراجعه کرده و پس ازحضور در پارت مربوطه خدمات مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایند. در صورتی که به هر دلیل امکان مراجعه به این مرکز وجود نداشته باشد، این امکان فراهم شده تا خدمات مورد نیاز به صورت سرویس در محل ارائه گردد. در سرویس در محل لپ تاپ کارشناس مربوطه خود در محل حضور یافته و خدمات مورد نیاز جهت تعمیر لپ تاپ را بر روی دستگاه پیاده می‌سازد. برخی از سرویسهای تخصصی ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر اسپایر E5-571 عبارت است از:

تعویض قاب و لولا لپ تاپ ایسر اسپایر E5-571

خرابی و شکستگی قاب و لولا نیز اشکال شایع دیگری است که بسیاری از کاربران این لپ تاپ را ناچار به حضور در نمایندگی لپ تاپ ایسر اسپایر E5-571 می‌سازد. به وجود امدن اشکال و شکستگی در این بخش از دستگاه عمدتاً به دلیل وارد شدن فشارهای بیش از اندازه و ضربه‌های سنگین به دستگاه اتفاق می‌افتد. تجربه نشان داده در غالب موارد امکان تعمیر قاب و لولای لپ تاپ وجود ندارد و اشکالات پیش آمده در این بخش صرفا با تعویض برطرف می‌گردند. در صورتی که قاب لپ تاپ ایسر شما نیز به هر دلیل –ریختن مایعات بر روی آن، افتادن شی سنگین و … – دچار خرابی و شکستگی شده است، می توانید با حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسر تخصصی ترین سرویس های مرتبط با بهسازی و تعمیر این بخش از دستگاه را دریافت نمایید.

تعویض مادر برد لپ تاپ ایسر اسپایر E5-571

کارشناسان نمایندگی لپ تاپ ایسر اسپایر E5-571 زمانی تصمیم به تعویض مادربرد می‌گیرند که دیگر امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد. در صورتی که تشخیص کارشناسان این مرکز مبنی بر عدم امکان بهسازی و تعمیر مادربرد لپ تاپ باشد، این قطعه پس از انجام هماهنگی‌های لازم با صاحب دستگاه تعویض می‌گردد. به طور کلی تجربه نشان داده که آنچه سبب خرابی مادربرد لپ تاپ می‌گردد مواردی چون انباشت گرد و غبار، وجود ایراد در شیارهای گسترش گرافیک (PCI-ESlot ,AGT Slot)، آبخوردگی، وجود ایراد در شیارهای گسترش PCI، استهلاک قطعات مادربرد، نوسانات منبع ولتاژ، وجود Virus یا ویروس ها، ایرادات صوتی  و مواردی از این دست است.

تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسر اسپایر E5-571

به طور کلی کار نکردن صفحه کلید لپ تاپ می‌تواند به دلیل وجود اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری در دستگاه اتفاق افتد. تشخیص اینکه چه اشکالی سبب بروز این ایراد شده است نیاز به بررسی تخصصی دستگاه دارد. تجربه نشان داده، در میان عللی که سبب کار نکردن کیبورد لپ تاپ می‌گردند، عللی چون بد بودن درایو مربوط به سخت افزار، انباشت گردوغبار، اتصال بد کیبورد و خرابی فیزیکی صفحه کلید شایع‌تر و رایج‌ترند. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با رفع این اشکال می‌توانید به نمایندگی لپ تاپ ایسر اسپایر E5-571 مراجعه نمایید.

تعویض صفحه نمایش لپ تاپ ایسر اسپایر E5-571

در صورتی که میزان خرابی و شکستگی ایجاد شده در صفحه نمایش لپ تاپ باشد چاره‌ای جز تعویض صفحه نمایش نخواهد بود. در این شرایط تنها دشواری موجود تهیه‌ی یک صفحه نمایش اورجینال و سازگار با لپ تاپ است. عموماً تشخیص اینکه صفحه نمایش نیاز به تعویض کامل یا تعمیر جزیی دارد با استفاده از یک مانیتور خارجی صورت می گیرد. برای این کار می توان لپتاپ را به یک مانیتور خارجی از طریق پورت VGA لپتاپ متصل کرد و کار کردن یا نکردن آن را بررسی کرد. سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش از دستگاه با حضور در نمایندگی لپ تاپ ایسر اسپایر E5-571 قابل دریافت است.

گارانتی خدمات در نمایندگی لپ تاپ ایسر اسپایر E5

کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی لپ تاپ ایسر اسپایر E5-571 مشمول گارانتی و ضمانت است. گارانتی خدمات این مرکز به دلیل اطمینان از بالا بودن سطح کیفی خدمات و اعتماد به دانش کارشناسان این مرکز صورت گرفته است. بازه زمانی گارانتی و شکل آن معمولا پس از اتمام تعمیر به صاحب دستگاه اعلام می‌شود. این زمان بسته به نظر کارشناس تعمیر و تشخیص وی می‌باشد. شایان ذکر است، در ارتباط با برخی از خدمات نظیر بازیابی و ریکاوری اطلاعات امکان گارانتی خدمات و ضمانت آنها وجود ندارد. در صورت وجود هر گونه ابهام و پرسش در رابطه با خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ ایسر اسپایر E5-571 می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی موجود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

5/5 (1 امتیاز)