اشتراک گذاری

لپ تاپ ایسر بهتر است یا لنوو؟ با خرید کدام یک ضرر می‌کنید؟!

انتخاب یک لپ تاپ خوب برای کاربرانی که تصمیم دارند یک لپ تاپ جدید بخرند و دلشان را به دریا بزنند، مهم‌ترین دغدغه است. از طرفی تنوع بالای لپ تاپ‌ها از هر نظر از برند لپ تاپ گرفته تا مشخصات سخت‌افزاری و … موجب شده است که داشتن اطلاعات در مورد لپ تاپ‌ها هنگام خرید این دستگاه دوست داشتنی حرف اول را بزند. اما داشتن اطلاعات در مورد لپ تاپ‌ها خیلی هم کار آسانی نیست چرا که خیلی از کاربران هنگام جمع‌آوری اطلاعات سردرگم می‌شوند و دائم از خودشان می‌پرسند که این لپ تاپ بهتر است یا آن لپ تاپ؟ یکی از سوالات پرتکرار در همین زمینه این است که لپ تاپ ایسر بهتر است یا لنوو؟ به همین دلیل تصمیم داریم در ادامه این مطلب لپ تاپ ایسر و لنوو را از جوانب مختلف بررسی کنیم و به این پرسش پاسخ دهیم پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.

لپ تاپ ایسر بهتر است یا لنوو؟

لپ تاپ ایسر بهتر است یا لنوو؟ بررسی لپ تاپ ایسر و لنوو از جوانب مختلف

 برنده: هر دو

لپ تاپ‌های ایسر و لنوو تنوع بالایی دارند. یعنی اینکه اگر شما تصمیم داشته باشید یک لپ تاپ لنوو یا ایسر خریداری کنید هر یک از این لپ تاپ‌ها به قدری تنوع دارند که بتوانید با خیال راحت لپ تاپی بر اساس نیاز و پولی که دارید خریداری کنید. نمی‌توان گفت که کدام یک از این لپ تاپ‌ها تنوع بیشتری نسبت به دیگری دارد چرا که هر یک از آن‌ها دارای مدل‌های متعددی هستند که کاربران معمولی، کاربران نیمه حرفه‌ای و کاربران حرفه‌ای را با بودجه‌های مالی متفاوت هدف گرفته‌اند.

 برنده: لنوو

یکی از مهم‌ترین معیارهایی که باید در پاسخ به سوال لپ تاپ ایسر بهتر است یا لنوو؟ مد نظر قرار دهیم، قدرت سخت‌افزاری و سرعت هر یک از لپ تاپ‌های ایسر و لنوو است. همانطور که گفتیم هر دو لپ تاپ‌های ایسر و لنوو در مدل‌های متنوعی راهی بازار شده‌اند از این‌رو هر یک از مدل‌های این لپ تاپ‌ها دارای قدرت سخت‌افزاری منحصر به فردی هستند. اما اگر بخواهیم مدل‌های هم‌ رده از دو لپ تاپ را در  کنار یکدیگر قرار دهیم می‌بینیم که قدرت سخت‌افزاری لپ تاپ لنوو و سرعت آن بیشتر است. لپ تاپ‌های لنوو از نظر عمر بالا و دوام باتری هم حرف اول را می‌زنند.

 برنده: هر دو

از نظر طراحی ظاهری نیز نمی‌توان گفت که لپ تاپ‌ ایسر بهتر است یا لنوو؟ چرا که هر یک از این لپ تاپ‌ها طراحی ظاهری قابل قبولی دارند و می‌توانند مشتریان لپ تاپ را به سمت خود جذب کنند. هر دو برند ایسر و لنوو تمام سعی و تلاش خود را کرده‌اند تا از مواد اولیه باکیفیت در طراحی و ساخت لپ تاپ‌های خود استفاده کنند. البته همانطور که اشاره کردیم لپ تاپ لنوو از نظر کیفیت ساخت اجزای فیزیکی بدنه یک گام جلوتر است.

برنده: لنوو

نمی‌توان گفت که از نظر وزن، لپ تاپ ایسر بهتر است یا لنوو؟ چرا که این دو لپ تاپ از نظر وزن اختلاف خیلی کمی با یکدیگر دارند اما اگر بخواهیم خیلی جزئی به این مسئله نگاه کنیم باید بگوییم که وزن لپ تاپ لنوو کمتر است.

اگر دو مدل از لپ تاپ‌های ایسر و لنوو را در کنار یکدیگر قرار دهیم می‌بینید که وزن لپ تاپ لنوو 2 کیلوگرم و 300 گرم است در صورتی که لپ تاپ ایسر 2 کیلوگرم و 400 گرم است. همانطور که اشاره کردیم اختلاف این دو لپ تاپ از نظر وزن خیلی جزئی است منتهی اگر جزئیات هم برای شما مهم است باید بدانید که لنوو وزن کمتری نسبت به ایسر دارد.

برنده: لنوو

از آن جایی که لنوو نمایندگی‌های فعال متعددی در سطح کشور ما دارد که قطعات اصلی و اورجینال این لپ تاپ را در اختیار مشتریان قرار می‌‌دهند. راحت‌تر می‌توان قطعات لپ تاپ لنوو را نسبت به لپ تاپ ایسر در سطح بازار پیدا کرد. از طرفی استفاده از خدمات پس از فروش لپ تاپ لنوو نسبت به لپ تاپ ایسر برای کاربران راحت‌تر و در دسترس‌تر است. البته نمایندگی رسمی ایسر به عنوان یکی از معتبرترین مراکز فروش و تعمیر لپ تاپ ایسر خدمات فروش و پس از فروش انواع مدل‌های لپ تاپ ایسر را به کاربران ارائه می‌دهد.

تنوع بالای لپ تاپ ایسر در نمایندگی فروش ایسر

اگر به دنبال فروشگاهی می گردید که انواع مدل‌های لپ تاپ ایسر را داشته باشد تا با خیال راحت بتوانید لپ تاپ مورد نظر خود را متناسب با نیاز و بودجه‌ای که دارید خریداری کنید ما به شما نمایندگی فروش لپ تاپ ایسر را معرفی می کنیم. از نظر تنوع مدل های لپ تاپ ایسر و خدمات فروش و پس از فروش ویژه نمی‌توانید هیچ مرکزی را مثل نمایندگی لپ تاپ ایسر پیدا کنید. برای استفاده از خدمات این مرکز می‌توانید به صورت حضوری به یکی از شعبه‌های آن مراجعه کنید. کارشناسان نمایندگی مجاز ایسر بهترین مدل های لپ تاپ ایسر را بر اساس نیاز و بودجه ای که دارید به شما پیشنهاد می دهند.

Rate this post