اشتراک گذاری

خرابی فلت لپ تاپ ایسر

در صورتی که از وجود اشکال در فلت لپ تاپ ایسر خود مطمئن نیستید، می‌توانید با مطالعه موارد درج شده در این بخش از این موضوع مطمئن گردید. در بخش زیر برخی از شایع‌ترین نشانه‌های مرتبط با خرابی فلت لپ تاپ ذکر گردیده است. خوشبختانه خرابی های فلت لپ تاپ با تعویض یا تعمیر این بخش از دستگاه قابل رفع است و این مسئله –یعنی نیاز به تعمیر یا تعویض فلت- بسته به نظر کارشناس تعمیر لپ تاپ دارد.

توصیه می‌شود جهت اطمینان از این موضوع، دستگاه خود را به یکی از مراکز استاندارد در حوزه تعمیر لپ تاپ برده و نوع اشکال پیش آمده در آن را با کارشناسان درمیان بگذارید. برخی از رایج‌ترین نشانه‌های مشاهده شده در لپ تاپ در صورت خرابی فلت لپ تاپ ایسر عبارت است از:

خرابی فلت لپ تاپ ایسر

فلت لپ تاپ چیست؟

فلت یکی از قطعات قابل تعمیر بکاررفته در انواع لپ تاپ است که وظیفه آن انتقال تصاویر و داده‌ها از مادر برد لپ تاپ به LED و LCD یا همان صفحه نمایش لپ تاپ است. خرابی فلت لپ تاپ ایسر علائمی دارد که با مشاهده آنها می‌توان پی به خرابی این قطعه برد. برخی از نشانه‌های خرابی کابل فلت لپ تاپ عبارت است از:

مشکی بودن صفحه نمایش لپ تاپ علی‌رغم روشن بودن آن، تاریک بودن صفحه نمایش لپ تاپ علی‌رغم کار کردن لپ تاپ، تیره شدن صفحه نمایش لپ تاپ پس از چندبار چشمک زدن، سیاه و سفید شدن صفحه نمایش و در نهایت ظاهر شدن خطوط راه راه افقی و عمودی. شما کاربران گرامی می‌‌توانید در صورت مشاهده هر ک از این نشانه‌ها در لپ تاپ مورد استفاده خویش به نمایندگی ایسر مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه را دریافت نمایید.

نشانه های خرابی کابل فلت لپ تاپ ایسر

1. مشکی بودن صفحه نمایش لپ تاپ علی‌رغم روشن بودن آن: در این وضعیت در صورت تکان دادن دستگاه، احتمال دارد صفحه نمایش روشن شود و کار کند.

2. تاریک بودن صفحه نمایش لپ تاپ علی‌رغم کار کردن لپ تاپ: ضمن آنکه می‌توان مقدار کمی تغییر رنگ و تصاویر کم نور را نیز مشاهده کرد.

3. تیره شدن صفحه نمایش لپ تاپ پس از چندبار چشمک زدن: در این وضعیت با تکان دادن لپ تاپ دستگاه دوباره شروع به چشمک زدن می‌کند.

4. سیاه و سفید شدن صفحه نمایش: یکی دیگر از نشانه‌های خرابی فلت لپ تاپ ایسر آن است که صفحه نمایش سفید یا سیاه است اما با یک مانیتور خارجی کار می‌کند.

5. ظاهر شدن خطوط راه راه افقی و عمودی: یکی دیگر از علائم خرابی فلت لپ تاپ ایسر آن است که خطوط راه راه افقی و عمودی بر روی صفحه نمایش دستگاه ظاهر می شود، که این خطوط با تکان دادن صفحه تغییر می‌کنند. شما کاربران گرامی می‌‌توانید در صورت مشاهده هر ک از این نشانه‌ها در لپ تاپ مورد استفاده خویش به نمایندگی رسمی ایسر مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه را دریافت نمایید.

ویدئوی آموزش تعویض کابل فلت لپ تاپ ایسر

برای تشخیص خرابی فلت، کافی است تا به نشانه‌های ظاهر شده در لپ تاپ توجه کرد. خرابی های پیش آمده در لپ تاپ در صورتی که ناشی از فلت باشند، با تعویض و یا تعمیر این قطعه برطرف می‌گردد. برای مثال یکی از نشانه‌های خرابی فلت لپ تاپ ایسر بروز مشکل No-Boot در لپ تاپ است. مشکل No-Boot در لپ تاپ زمانی رخ می دهد که لپ‌تاپ ظاهراً روشن بوده و حالت نرمال دارد اما تصویری در آن مشاهده نمی‌شود.

در صورتی که کابل فلت لپ تاپ شما دچار اشکال و اختلال در عملکرد گشته است، می‌توانید با مشاهده ویدئوی مرتبط با آموزش تعویض کابل فلت لپ تاپ ایسر، جهت تعمیر و یا تعویض این قطعه اقدام نمایید. در ارتباط با تعویض فلت لپ تاپ توجه داشته باشید که در تمامی لپ تاپ‌ها، محلی برای قرار گرفتن فلت تصویر قرار دارد که فلت می‌بایست دقیقا در آن قسمت قرار گیرد.

در صورتی که فلت در جای دیگری قرار گیرد –یعنی جایی جز مکان اصلی آن- ممکن است این کار منجر به له شدگی، پارگی یا آسیب فلت شود. بعلاوه ممکن است در اثر برخورد سیمهای فلت دستگاه، لپ تاپ شما دچار اتصالی شده و در نهایت مادربرد دستگاه آسیب ببیند.

نمایندگی مجاز ایسر در تهران

نمایندگی‌ ایسر در تهران پیشرفته‌‌ترین امکانات و تجهیزات حوزه تعمیر و فروش را در اختیار نیروی انسانی و کادر فنی خویش نهاده تا با ارائه برترین و باکیفیت‌ ترین خدمات، رضایت کاربران و مشتریان این مرکز را کسب نماید. کاربران محصولات ایسر می‌توانند به نمایندگی ایسرمراجعه کرده و با حضور در پارت تخصصی مرتبط با محصول خویش تخصصی‌ترین خدمات مورد نیاز را دریافت دارند.

ویژگی قابل توجه نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسرضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد. مدیریت این مرکز به دلیل اطمینان از مهارت و دانش تخصصی کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی ایسر را – چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر- گارانتی و ضمانت نموده است. برای ارتباط با نمایندگی مجاز ایسر می‌توانید از طریق راههای ارتباطی درج شده در وب سایت اقدام نمایید.

Rate this post