اشتراک گذاری

لپ تاپ اچ پی بهتر است یا ایسر؟

مقایسه لپ تاپ ایسر و اچ پی به شما کمک می کند که ضمن آشنایی با تفاوت های این دو برند و نقاط ضعف و قوت هریک از آنها بهترین برند را انتخاب و خریداری کنید. ایسر از تایوان و اچ پی از آمریکا، رقبای دیروز و امروز نیستند و سالهاست که تلاش می کنند گوی سبقت را از یکدیگر بدزدند. هردو شرکت، جزو تولید کنندگان بزرگ و ثابت شده لپ تاپ هستند و طرفداران خاص خود را دارند. 

تنوع، کیفیت، طول عمر و طراحی به روز، ویژگی های مشترک hp و acer هستند که انتخاب را برای کاربران دشوار می کنند. در ادامه با مقایسه لپ تاپ ایسر و اچ پی، به شما در انتخاب بهترین برند کمک می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و خدمات تخصصی تر، می توانید با نمایندگی ایسر مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

لپ تاپ اچ پی بهتر است یا ایسر؟

مقایسه لپ تاپ ایسر و اچ پی از نظر طراحی

تعیین برنده برای رقابت بین لپ تاپ های hp و acer در بخش طراحی، اصلا کار ساده ای نیست! هردو شرکت به طراحی های زیبا و متفاوت شهره بوده و در این بخش جزو بهترین ها به شمار می روند. ایسر در بدنه بسیاری از لپ تاپ هایش از آلومینیوم استفاده کرده و در مقال، اچ پی هم به این فلز علاقه مند است. هردو برند، لپ تاپ هایی با ضخامت بسیار کم و وزن پایین تولید کرده اند تا به راحتی قابل جابجایی باشند. حتی اچ پی اخیرا لپ تاپی با بدنه چرمی تولید کرد که ترکیب آلومینیوم با چرم در بدنه آن جلب توجه می کرد

مقایسه لپ تاپ اچ پی و ایسر از نظر کیفیت ساخت

 یکی از مهم ترین معیارها در مقایسه لپ تاپ ایسر و اچ پی، به کیفیت ساخت این دستگاه ها مربوط است. هردو برند لپ تاپ هایی با کیفیت بسیار بالا دارند که کاربران می توانند سالها بدون نگرانی از آنها استفاده کنند. ایسر اما در این زمینه بهتر عمل کرده است. البته این به معنی بی کیفیت بودن لپ تاپ های اچ پی نیست. با توجه به سخت افزار و متریال مورد استفاده در لپ تاپ، می توان ایسر را برندی با کیفیت تر از  شرکت چند ملیتی هیولت پاکارد بوده است.

تفاوت لپ تاپ ایسر و اچ پی از نظر تنوع مدل

در ادامه مقایسه لپ تاپ ایسر و اچ پی، باید به تنوع مدل در محصولات هریک از این برندها هم توجه کرد. هر دو برند از تنوع بالایی در محصولاتشان برخوردار هستند. اگر قصد خرید لپ تاپ گیمینگ، صنعتی، مالتی مدیا یا هر نوع سیستم دیگری با هر قدرت پردازشی داشته باشید، می توانید هم اچ پی بخرید و هم ایسر. البته ایسر کمی محدودتر عمل کرده و به ویژه در سال های اخیر، سراغ سیستم های گیمینگ و همچنین لپ تاپ های اقتصادی رفته است.

مقایسه لپ تاپ acer و hp از نظر نوآوری

خلاقیت و نوآوری در بخش های مختلف هم در مقایسه لپ تاپ ایسر و اچ پی اهمیت دارد. سیاست تایوانی ها استفاده از نوآوری های منحصربفرد بوده و ایسر همیشه حرف های جدیدی برای گفتن داشته است. به عنوان مثال، این شرکت جزو اولین شرکت هایی بود که لپ تاپ هیبریدی تولید و عرضه کرده و ریسک پذیرش آن در میان کاربران را به جان خرید. با این حال اچ پی هم بی کار ننشسته و خلاقیت هایی به خرج داده است. لپ تاپ چرمی که در بخش های قبل به آن اشاره کردیم، نمونه ای از نوآوری های این برند آمریکایی است. hp اخیرا لوگوی خود را تغییر داده و با طرحی جدید، طرفدارانش را غافلگیر کرده است.

با وجود کیفیت بالای لپ تاپ های ایسر، ممکن است این دستگاه ها نیز دچار اشکالات سخت و افزاری و نرم افزاری شوند. در این صورت می توانید با واحد تعمیر لپ تاپ ایسر تماس گرفته و از تکنسین ها کمک بگیرید. 

Rate this post