اشتراک گذاری

لپ تاپ های ارزان ایسر

شرکت ایسر اعلام کرده که در روزهای آتی عرضه‌ی لپ تاپ های ارزان قیمت خود را آغاز خواهد کرد. لپ تاپ های ارزان ایسر که در واقع کروم بوک‌هایی مقرون بصرفه و کاربردی هستند به ترتیب Chromebook 512  و Chromebook Spin 512 نام دارند. هر دو این لپ تاپ ها، نمایشگرهای ۱۲ اینچی خواهند داشت و سیستم عامل بکاررفته در آنها، سیستم عامل تحت وب کروم گوگل خواهد بود. دقت نمایشگر دو کروم بوک Chromebook 512  و Chromebook Spin 512 ، ۱۳۶۶ در ۹۱۲ پیکسل و نسبت بصری آنها ۳ به ۲ خواهد بود. کروم بوک های مذکور در اصل کارکرد آموزشی دارند و برای استفاده دانش آموزان و دانشجویان تولید شده اند.

لپ تاپ های ارزان ایسر

قیمت لپ تاپ های ارزان ایسر

با توجه به دادن عنوان « لپ تاپ های ارزان ایسر» به این دو کروم بوک، بدیهی است که قیمت این دو دستگاه، در قیاس با سایر کروم بوک های ایسر، پایین‌تر و البته مقرون‌بصرفه تر باشد. کروم بوک Chromebook 512 ایسر، بنابر اظهارات شرکت سازنده، قرار است با قیمتی حدود 330 دلار روانه بازارهای جهانی گردد. قیمت درنظر گرفته شده برای کروم بوکChromebook Spin 512 نیز چیزی حدود 512 تا 450 دلار خواهد بود. همانگونه که گفته شد این قیمت‌ها در قیاس با قیمت سایر کروم بوک‌ها ایسر، قیمت‌های پایینی به شمار می‌آیند و همین موضوع سبب دادن عنوان « لپ تاپ های ارزان ایسر» به این دو کروم بوک ایسر شده است.

مشخصات فنی لپ تاپ های ارزان ایسر

برای پرداختن به مشخصات فنی لپ تاپ های ارزان ایسر بهتر است از تراشه‌ها شروع کنیم. تراشه‌ی درنظر گرفته شده برای کروم بوک Chromebook 512 ایسر، تراشه دوهسته ای Celeron N4000 است. کروم بوکChromebook Spin 512 نیز دارای پردازنده چهارهسته ای Pentium Silver N5000 اینتل یا Celeron N4100 به انتخاب مشتری خواهدبود. در خبرهای مرتبط با این دو دستگاه آمده است که کروم بوک Chromebook 512 ایسر قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه نمایشگر هم خواهد داشت. دوربین در نظر گرفته شده برای وبکم این کروم بوک نیز دوربینی ۸ مگاپیکسلی خواهد بود.

دوربین کروم بوک Chromebook Spin 512 دوربین وبکم ۵ مگاپیکسلی خواهد بود. هر دوی این لپ تاپ ها بسیار محکم هستند و بنابر ادعای سازندگان‌شان در صورت سقوط از ارتفاع ۱.۲ متری آسیبی نخواهند دید. کروم بوک Chromebook Spin 512 از نمایشگر نشکن ضدمیکروبی برخوردار است. این دو لپ تاپ بعد از هر بار شارژ به مدت ۱۲ ساعت قابل استفاده هستند.

لپ تاپ های ارزان ایسر برای چه کسانی مناسب هستند؟

لپ تاپ های ارزان ایسر در اصل کارکرد آموزشی دارند و برای استفاده دانش آموزان و دانشجویان تولید شده اند. بد نیست بدانید که استفاده از Chromebook ها در کلاس های آموزشی ۵ درصد افزایش یافته و به ۳۰ میلیون دستگاه در سراسر جهان رسیده است. پس از عرضه نخستین کروم بوک ها در سال ۲۰۰۶، این دستگاه‌ها بدل به انتخاب نخست بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان شدند به حدی که در حال حاضر چیزی حدود ۸۰ میلیون استاد و دانشجو از مجموعه اپلیکیشن های انواع کروم بوک نظیر G Suite for Education (شامل برنامه هایی مانند Gmail، Drive، Docs و Hangouts Meet) استفاده می کنند.

نمایندگی مجاز ایسر در تهران

نمایندگی‌ مجاز ایسر در تهران پیشرفته‌‌ترین امکانات و تجهیزات حوزه تعمیر و فروش را در اختیار نیروی انسانی و کادر فنی خویش نهاده تا برترین و باکیفیت‌ ترین خدمات را ارائه کرده و رضایت کاربران و مشتریان مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسر را کسب نماید. کاربران محصولات ایسر می‌توانند به نمایندگی ایسر مراجعه کرده و با حضور در پارت تخصصی مرتبط با محصول خویش تخصصی‌ترین خدمات مورد نیاز را دریافت دارند. 

ویژگی قابل توجه نمایندگی ایسر ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد؛ مدیریت این مرکز به دلیل اطمینان از مهارت و دانش تخصصی کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی ایسر را  چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر لپ تاپ ایسر گارانتی و ضمانت نموده است. برای ارتباط با نمایندگی مجاز ایسر می‌توانید از طریق  راههای ارتباطی درج شده در وب سایت اقدام نمایید.

4/5 (1 امتیاز)