اشتراک گذاری

آل این وان ایسر Veriton Z2640G-A

پیش از پرداختن به سرویس های تخصصی مرتبط با تعمیرات آل این وان ایسر Veriton Z2640G-A بد نیست نگاهی به ویژگی های این دستگاه و مشخصات آن داشته باشیم. کامپیوتر همه‌کاره‌ی ایسر مدل Veriton Z2640G با توجه به ویژگی‌هایی که دارد یک دستگاه میان رده و مناسب برای کارهای روزمره و معمولی است. سخت افزار بکاررفته در این کامپیوتر چندان قوی نیست؛ (از این رو باید از پردازش‌‌‌‌های سنگین با آن خودداری کرد).

پردازنده‌ی بکاررفته در این آل این وان، ساخت شرکت اینتل و مدل Celeron 1007U با فرکانس ۱.۵ گیگاهرتزی است. با توجه به ساختار گرافیکی آل این وان ایسر Veriton Z2640G-A نباید از این دستگاه توقع کارهای گرافیکی سنگین داشت. به طور کلی این دستگاه برای آن گروه از کاربرانی مناسب است که در پی یک دستگاه جمع و جور و مرتب برای انجام کارهای روزمره و سبک هستند. این دستگاه مناسب برای استفاده در ادارات، سازمان‌ها، شرکت‌های تجاری-اداری و نمونه هایی این‌چنینی است. در ادامه به سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه پرداخته خواهد شد.

آل این وان ایسر Veriton Z2640G-A

خدمات تخصصی آل این وان ایسر Veriton Z2640G-A

برخی از شایع‌ترین اشکالات مشاهده شده در آل این وان ایسر Veriton Z2640G-A در این بخش مورد اشاره واقع شده و شیوه رفع آنها توضیح داده خواهد شد. کاربران این دستگاه می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری به نمایندگی آل این وان ایسر مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیرات آل این وان ایسرVeriton Z2640G-A را دریافت نمایند. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مجموعه مشمول گارانتی و ضمانت است.

رفع ایراد فن آل این وان Veriton Z2640G-A

خرابی فن آل این وان، اگرچه در کوتاه مدت ممکن است تأثیر چندانی بر عملکرد دستگاه نداشته باشد، اما در درازمدت، ناکارامدی و استهلاک سایر قطعات آل این وان را سبب می‌گردد. از این رو توصیه می‌شود در صورت خرابی فن آل این وان ایسر Veriton Z2640G-A در اسرع وقت، جهت تعمیر یا تعویض فن اقدام گردد. خرابی فن آل این وان، معمولا با علائمی چون صدا دادن فن لپ تاپ، افزایش دمای لپ تاپ و مواردی از دست همراه خواهد بود. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات آل این وان ایسر تماس بگیرید.

تعویض و ارتقا رم آل این وان ایسر

اشکال دیگری که ممکن است در آل این وان ایسر Veriton Z2640G-A ایجاد شده و عملکرد این دستگاه را با اختلال مواجه سازد، خرابی رم یا کافی نبودن ظرفیت رم است. در این شرایط نیاز است تا کارشناسان تعمیرات آل این وان ایسر Veriton Z2640G-A جهت تعویض و یا ارتقا رم آل این وان اقدام نمایند. در ارتباط با رم بکاررفته در آل این وان‌های امروزی بد نیست بدانید که این رم غالباً از نوع DDR4 است. در صورتی که رم بکاررفته در آل این وان رم DDR3 باشد به معنی قدیمی تر بودن آن است. برای رم های آل این وان، ظرفیت رم و میزان فرکانس رم آل این وان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در میان آل این وان‌های موجود در بازار، مدل های متوسط دارای چهار الی هشت گیگابایت رم هستند که قاعدتاً  ظرفیت های هشت گیگابایتی مناسب‌ترند.

حل مشکل پورت های ایسر Veriton Z2640G-A

یکی دیگر از سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیرات آل این وان ایسر Veriton Z2640G-A ، سرویس تعمیر پورت‌های این دستگاه است. در تعمیر پورت‌های این دستگاه نیاز است تا امکان یا عدم امکان تعمیر این قطعات مشخص شود. در صورتی که امکان تعمیر پورت‌ها وجود نداشته باشد، پورت معیوب با یک نمونه سالم جایگزین خواهد شد. در ارتباط با پورت‌های آل این وان بد نیست بدانید که هر چه تعداد پورت ها، به ویژه‌ پورت های USB بیشتر باشد، امکانات بهتری برای ارتباط با وسایل جانبی فراهم خواهد بود. البته در این دستگاه‌ها دو درگاه تصویری VGA و HDMI –که برای اتصال به نمایشگرها مانند مانیتور، تلویزیون و پروژکشن مورد استفاده قرار می‌گیرند- نیز اهمیت ویژه‌ای دارند.

رفع مشکلات نرم افزاری ایسر Veriton Z2640G-A

یکی دیگر از سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیرات آل این وان ایسر Veriton Z2640G-A ، سرویس تعمیرات نرم افزاری است. سرویس‌های تخصصی مربوط با بخش نرم افزاری آل این وان ایسر Veriton Z2640G-A نیز با حضور در مرکز تعمیر آل این وان ایسر قابل دریافت است. برخی از خدمات مرتبط با این بخش عبارتند از:

رفع مشکل هنگ کردن کامپیوتر همه کاره، تعمیر مشکل خاموش روشن شدن آل این وان، رفع مشکل خاموشی ناگهانی آل این وان، رفع مشکلات مربوط به عدم سازگاری برنامه ها در نسخه های سیستم عامل، دانلود، آپدیت و نصب درایور های مورد نیاز، رفع مشکلات احتمالی در نصب کلیه ی نرم افزارها، برطرف کردنمشکلات شبکه و اینترنت، رفع مشکلات کندی سرعت آل این وان، رفع مشکلات و خطا های سیستم عامل، حل مشکلات مربوط به  ویروس ها، آنتی ویروس ها و آپدیت آنتی ویروس، نصب بازی، نرم افزار، درایور و … . شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات آل این وان ایسر مشمول گارانتی و ضمانت است. جز در مواردی معدود نظیر بازیابی اطلاعات و … .

نمایندگی آل این وان ایسر

خدمات آل این وان ایسر Veriton Z2640G-A در محل

تعمیر در محل آل این وان ایسر در طول سال‌های اخیر و بنا به درخواست‌های مکرر و متعدد مراجعان، به لیست سرویس‌های این شرکت، افزوده شده است. هموطنان گرامی در صورت استفاده از این سرویس از مشکلات ناشی از جابجایی و حمل دستگاه خود، جستجوی‌های زمان‌بر و کسالت‌بار به منظور یافتن تعمیرگاه مجاز و مناسب و دردسرهای ناشی از تحویل دستگاه به تعمیرگاه رهایی خواهند یافت.

با استفاده از سرویس تعمیرات آل این وان ایسر Veriton Z2640G-A در محل نیازی به صرف انرژی و زمان برای یافتن تعمیرگاه نیست و تمامی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر همه کاره ایسر، در محل مورد نظر انجام خواهد شد. تعمیرکاران اعزامی جهت تعمیرات آل این وان ایسر Veriton Z2640G-A در محل، محدودیتی در زمینه تعمیر ندارند و قادر به رفع، تعمیر و ترمیم هرگونه عیب و نقص ایجاد شده در این دستگاه می‌باشند.

نمایندگی ایسر

نمایندگی‌ مجاز تعمیرات ایسر پیشرفته‌‌ترین امکانات و تجهیزات حوزه تعمیر و فروش را در اختیار نیروی انسانی و کادر فنی خویش نهاده تا برترین و باکیفیت‌ ترین خدمات را ارائه کرده و رضایت کاربران و مشتریان این مرکز را کسب نماید. کاربران محصولات ایسر می‌توانند به نمایندگی ایسر مراجعه کرده و با حضور در پارت تخصصی مرتبط با محصول خویش تخصصی‌ترین خدمات مورد نیاز را دریافت دارند.

ویژگی قابل توجه نمایندگی تعمیرات ایسر ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد؛ مدیریت نمایندگی ایسر به دلیل اطمینان از مهارت و دانش تخصصی کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده در این مجموعه را – چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر- گارانتی و ضمانت نموده است. برای ارتباط با نمایندگی مجاز ایسر می‌توانید از طریق  راههای ارتباطی درج شده در وب سایت اقدام نمایید.

5/5 (1 امتیاز)