اشتراک گذاری

رونمایی ایسر از کروم بوک‌های Spin 511 و Spin 311

ایسر به تازگی از کروم بوک‌های Spin 511 و Spin 311 خود رونمایی کرده است. این دو کروم بوک جدید ایسر، به صفحه نمایش 11.6 اینچی مجهز شده و دارای طراحی هیبریدی هستند. همانگونه که می‌دانید لپ تاپ های هیبریدی، لپ تاپ هایی هستند که هم می توانند نقش لپ تاپ برای کار با کیبورد و پردازش های سنگین را داشته باشند و هم بعنوان تبلت بصورت لمسی و بدون کیبورد استفاده شوند. معمولا این لپ تاپ ها با چرخش مونیتور یا جدا شدن مونیتور و … بین حالت لپ تاپ و تبلت تغییر حالت می دهند.

در حال حاضر شرکت های بسیاری بر تولید و طراحی کروم بوک ها متمرکز شده‌اند که ایسر نیز یکی از آنهاست.  کروم بوک‌های Spin 511 و Spin 311 دو نمونه از جدیدترین لپ تاپ های هیبریدی ایسر هستند که معرفی آنها طی یک ماه گذشته صورت گرفته است. ایسر در معرفی جدیدترین لپ تاپ های هیبریدی خود مدعی شده که کیبورد این محصولات در برابر نفوذ آب مقاوم بوده و همچنین ترک پد آن ها مشکلی با رطوبت ندارد. این کروم بوک های جدید ایسر از استاندارد نظامی MIL-STD 810 پشتیبانی می‌کنند. این موضوع خبر از مقاومت بالای جدیدترین کروم بوک های ایسر می دهد.

کروم بوک‌های Spin 511 و Spin 311

مشخصات کلی کروم بوک‌های Spin 511 و Spin 311

همانگونه که گفته شد، کروم بوک ها یا همان لپ تاپ های هیبریدی، لپ تاپ هایی هستند که هم می توانند نقش لپ تاپ برای کار با کیبورد و پردازش های سنگین را داشته باشند و هم بعنوان تبلت بصورت لمسی و بدون کیبورد استفاده شوند. کروم بوک های جدید ایسر نیز همانند تمامی کروم بوک های عرضه شده قابلیت تبدیل شدن به تبلت را دارند و کاربران می توانند از کروم بوک‌های Spin 511 و Spin 311 هم به عنوان لپ تاپ و هم به عنوان تبلت استفاده کنند.

این محصولات از نمایشگر 11.6 اینچی بهره می برند. تفاوت اصلی میان این دو دستگاه، پردازنده های مورد استفاده در آن‌هاست. کروم بوک Spin 511 دارای نسل هفتم پردازنده های سری A شرکت AMD، پردازنده A4-9120SC است. این پردازنده از پردازنده گرافیکی Radeon بهره می برد. ایسر برای تامین قدرت کروم بوک Spin 311 از پردازنده های تولیدی اینتل استفاده کرده است. کاربران می توانند این کروم بوک را مجهز به پردازنده اینتل سلرون N4000 و یا N4100 سفارش دهند.

قیمت و زمان عرضه کروم بوک‌های Spin 511 و Spin 311

کمپانی ایسر در ارتباط با قیمت و زمان عرضه کروم بوک‌های Spin 511 و Spin 311 تا کنون اظهارنظری نکرده است. علاقمندان به خرید کروم بوک ایسر 311، توجه داشته باشند که این محصول، به صورت سفارشی با پردازنده AMD نیز قابل خریداری است. با این وجود این نسخه از کروم بوک جدید ایسر فاقد طراحی هیبریدی است و کاربر تنها می تواند به صورت لپ تاپ از آن استفاده کند. نکته آخر آنکه متقاضیان  Spin 311 می‌توانند این کروم بوک را با پردازنده اینتل سلرون N4000 و یا N4100 سفارش دهند.

نمایندگی لپ تاپ ایسر

نمایندگی لپ تاپ ایسر با تخصیص واحدهای مجزا به هریک از خدمات مرتبط با این محصول، در تلاش است تا تخصصی ترین تعمیرات و سرویس های ضروری مورد نیاز را به کاربران لپ تاپ های ایسر ارائه نمایند. تخصیص واحدهای مجزای به هر یک از خدمات مرتبط با این محصول سبب گشته تا در هر پارت، خدمات تخصصی مرتبط با یک سرویس به کاربران ارائه گردد و بدین ترتیب کیفیت خدمات مرتبط با آن ارتقاء یابد. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی لپ تاپ ایسر و مراجعه به پارت مربوطه، تمامی سرویس ها و تعمیرات مورد نیاز، -نظیر فروش لپ تاپ ایسر، تعمیر لپ تاپ ایسر، بازیابی اطلاعات لپ تاپ ایسر و …. – را به همراه ضمانت و گارانتی خدمات دریافت نمایید.

نمایندگی رسمی ایسر در کرج

نمایندگی ایسر در کرج، ارائه دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تولیدات این برند اعم از فروش، تعمیر، بهسازی، ترمیم و تعویض قطعات به کاربران و متقاضیان گرامی است. نمایندگی Acer با تجهیز کادر فنی خویش به پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا، فضایی فراهم آورده که در آن امکان ارائه تمامی خدمات مورد نیاز کاربران، بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی فراهم گشته است.

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات ایسر توسط تیمی از کارشناسان متخصص و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات انجام می‌پذیرد. نمایندگی ایسر در کرج اصولی چون سرعت، کیفیت و  اخذ دستمزد منصفانه را سرلوحه واحد خدمات خود قرارداده و جهت رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان ارزیابی مستمر سطح کیفی خدمات را وظیفه خود می‌داند.

Rate this post