اشتراک گذاری

آپدیت تبلت ایسر

تبلت های هوشمند یکی از سیستم های پر مصرفی هستند که با قابلیت های فراوان خود برای بسیاری از اشخاص به عنوان جایگزین لپ تاپ و رایانه های شخصی به شمار می روند. از این رو مطمئنا تبلت هوشمند از هر برندی که باشد، مصون از اختلالات ریز و درشت نرم افزاری نیست. گاهی اوقات خیلی ساده با آپدیت تبلت ایسر می توان کارایی آن را ترمیم کرد. در ادامه ی مقاله ی پیشرو قصد دارم به تشریح نکات کلیدی مرتبط با پروسه ی به روزرسانی تبلت acer بپردازیم. اگر از کاربران این سیستم های دیجیتالی هستید، مقاله ی پیشرو برای شماست.

آپدیت تبلت ایسر

آپدیت تبلت ایسر را فراموش نکنید.

همان طور که گفته شد، تبلت ایسر و یا دیگر برندهای تولید کننده مصون از خرابی های نرم افزاری نیستند. حتی اگر با احتیاط فراوان از تبلت استفاده کنید هم باز ممکن است با باگ ها و خرابی های نرم افزاری گوناگون در نرم افزارهای و آیکون های مختلف تبلت رو به رو شوید. در بعضی از مواقع نیز امکان دارد روند شارژدهی صحیح باتری تبلت در اثر باگ های داخلی از بین برود. هیچ گاه آپدیت تبلت ایسر را از یاد نبرید. برای تداوم استفاده از تبلت، به روز رسانی به موقع سیستم عامل آن حائز اهمیت است.

یکی از مشکلاتی که ممکن است به دلیل آپدیت نبودن برای تبلت شما اتفاق بیفتد، عدم شناسایی سیم کارت توسط تبلت است. با این حال بهتر است ابتدا با استعلام از کارشناسان ما روش های دیگر را برای رفع این مشکل امتحان کنید.

شرط اصلی به روز رسانی تبلت ایسر

شرط اصلی روند آپدیت تبلت ایسر، وجود نسخه ی آپدیت در بخش تنظیمات دستگاه است. به هیچ عنوان نباید به نسخه های عجیب و غریب درون وب سایت های مختلف اکتفا کنید. مسئله ی به روز رسانی تبلت باید با استفاده از نسخه ای انجام شود که به صورت پیش فرض داخل تنظیمات قرار می گیرد. از طرفی باید به مقدار شارژ دستگاه نیز دقت داشته باشید. اگر شارژ تبلتتان زیر 100 درصد است، می بایست تا به اتمام رسیدن شارژ مجدد دستگاه صبور باشید.

مراحل آپدیت تبلت ایسر

مراحل آپدیت تبلت ایسر

  1. حافظه ی تبلت را حتی الامکان به مقدار بیشتری از حجم نسخه ی جدید آپدیت تغییر دهید.
  2. وارد تنظیمات یا Settings تبلت ایسر شوید.
  3. به انتهای لیست بروید و گزینه About device را بزنید.
  4. در صفحه ی باز شده گزینه ای تحت عنوان Software Update نمایان می شود. آن را انتخاب کنید.
  5. گزینه Check Update را انتخاب کنید تا تبلت متصل به اینترنت سرچ لازم در خصوص امکان آپدیت سیستم عامل را آغاز نماید.
  6. کمی صبور باشید تا تبلت آپدیت شود و بار دیگر برایتان لود گردد.

تبلت ها ایسر هم مانند بسیاری دیگر از لوازم الکترونیکی دچار ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری مختلف می شوند، برای حل آن ها توصیه می کنیم از نمایندگی مجاز ایسر کمک بگیرید تا هم از کیفیت خدمات مطمئن باشید، هم بتوانید از گارانتی بهره ببرید. 

5/5 (1 امتیاز)